DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
30 Yaş Üstü Sınavsız Üniversite

Üniversiteyi okumayı çok istediniz; ancak bazı imkânsızlıklar ve sıkıntılar nedeniyle bunu zamanında yapamadınız. Şimdi 30 yaş üstündesiniz ve üniversite okumak istiyorsunuz; bunun için tekrar sınava girmek ve böyle bir arbedenin içinde yer almak istemiyorsunuz. İşte sizin için önemli bir fırsat olacak olan sınavsız üniversiteler; özellikle Balkan üniversiteleri olarak yer alan; Makedonya'daki Türkçe eğitim veren üniversiteler arasından sınavsız bir şekilde seçim yapabilirsiniz. 

Makedonya'da eğitim veren ve Türkçe eğitimini de kaliteli ve uluslararası standartlarda öğretim sunan Fon Üniversitesi, Uluslararası Struga Üniversitesi ve Uluslararası Vizyon Üniversitesi bölümlerinden birini seçerek siz de otuz yaş üstünde eğitim alma şansını bu şekilde yakalayabilirsiniz. Üstelik uzaktan eğitim alarak çalıştığınız işinizden dahi geri kalmadan bu hayalinizi gerçekleştirmeniz mümkün olabilecektir. Ayrıca uzaktan eğitim yerine örgün olarak eğitim hayatına katılabilecek imkâna sahipseniz; Makedonya'daki üniversiteleri değerlendirebilirsiniz.

Makedonya'da üniversite okumak her açıdan size kolaylık sağlayacaktır. Makedonya'da konuşulan dillerden birinin Türkçe olması özellikle orada örgün eğitim alacaksınız; hiçbir sıkıntı yaşamadan adapte olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca yurtların olması bunun yanı sıra apart evler ve kiralık evlerin de uygun fiyatlara sunulması birçok açıdan size avantaj yaratacaktır. Üniversite okurken ek ders ile yabancı dil alarak sertifika da alabilirsiniz.

Yüksek Öğretim Kurumunun Makedonya’daki üniversitelerden aldığınız diplomaya denklik vermesi, o üniversitelerde tanınırlık ve akredite olması nedeniyle daha kolaydır. Bu sayede Türkiye'de daha iyi koşullarda ve daha iyi şartlarda iş bulma şansı elde edebiliyorsunuz. 30 yaş üstünde iseniz sınava girmeden bir üniversite eğitimi almak istiyorsanız; böyle bir fırsatı değerlendirmek istemez misiniz? Üstelik uygun fiyatlara Makedonya Üniversitelerinde okuma imkânı bulabilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Danışmanlarımızla bağlantı kurabilir ve her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

Ankara, İstanbul ve İzmir'de bulunan şubelerimize direkt ulaşabilir ya da ayrıca internet sitemiz üzerinden canlı desteği kullanarak bu konuda bilgi alabilirsiniz. Her açıdan avantaj sunan ve sizlere yeni bir yol çizmenizde yardımcı olacak üniversiteyi okumaya ne dersiniz?

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız