DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Amerika'da Dil Eğitimi Almak: Kaplan International Dil Okulları

Rüyalar diyarı Amerika, yeni bir hayat kurmak isteyen çok sayıda insanın hayalidir. Bununla beraber yurtdışında alabileceğiniz en iyi dil eğitimlerinden birisini de vermekte olan Amerika, anadili İngilizce olan bir ülke olduğundan dolayı İngilizceyi yerinde öğrenebileceğiniz ülkelerin arasındadır ve yurtdışında alınacak bir dil eğitimi için mevcut en iyi seçeneklerin arasında sağlam bir konuma sahiptir. İmkanlarıyla insanı büyüleyen ve gezilip-görülecek yerler açısından da dünyanın en zengin ülkelerinden birisi olan Amerika, bünyesinde bulundurduğu dil okulları açısından da son derece davetkardır çünkü bu ülkede bulunan dil okulları uzun süredir yabancı dil eğitimi veren köklü okullar olmakla beraber hayatını İngilizce öğretmeye adamış eğitmenlerin de ders verdiği yerlerdir. Amerika’da dil eğitimi almak, kariyerini şekillendirmek ve güçlendirmek isteyen herkesin ilk tercihleri sırasında yer almalıdır.

Bu okullar arasında en ünlü olan kurum ise Kaplan International Dil Okulları’dır. Amerika’da toplamda 18 şubeye yayılmış dil okullarını bünyesinde barındıran uluslararası bir dil okulu olan Kaplan International Dil Okulları uzun süredir dil eğitimi verdiğinden ve dünyada İngilizcenin rağbet gördüğü birçok ülkeye yayıldığından dolayı İngilizce eğitim konusunda en çok saygı duyulan dil okullarının arasına girmeyi başarmıştır.

Berkeley gibi özgürlükçü ve entelektüel bir kentte şubesi bulunan Kaplan International Dil Okulu aynı zamanda Boston, Chicago, Seattle, Golden West, Los Angeles, Miami, New York, Philadelphia, Portland, San Diego, San Fransisco, Santa Barbara, Seattle, Washington gibi eyaletlere ve kentlere de yayılmıştır ve bu sayede öğrencilerini Amerika’nın sadece bir eyaletine veya kentine mahkum etmemektedir. Kaplan International Dil Okulları sayesinde Amerika’nın en popüler eyaletlerinin arasından kendi seçtiklerinde bir İngilizce dil eğitimi alma imkanına kavuşacak öğrenciler aynı zamanda son derece kaliteli ve kalifiye bir kurumun bünyesinde bulunacaklardır.

Dünyanın dört bir yanından birçok öğrenci 80 yıldan fazla bir süredir Kaplan International’da kaliteli bir eğitim görmüşler ve uluslararası bir ortamda farklı insanlar ile arkadaşlıklar geliştirerek sayısız kültürü tanımışlardır. Kaplan International “eğitimde çeşitlik, akademik tamamlanmışlık ve teknolojik ilerlemecilik” kavramlarıyla birlikte anılan bir eğitim kurumudur.

Kaplan International bünyesinde 100’den fazla ülkeden gelen öğrenciler eğitim görmekte olup bu öğrencilere İngilizce dil kursları ve üniversiteye hazırlık programları sunulmaktadır. Kaplan International’ın amaçlarından birisi bünyesinde eğitim alan öğrencilerin her birinin eğitimleri süresince ilerlemelerinin doruk noktasına ulaşmasıdır. Kaplan International’ın sunduğu kurslar öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir ve öğrencinin akıcı bir konuşma, yazma ve dinleme becerisi geliştirmesini kısa sürede sağlamaktadır. Kaplan International TOEFL ve IELTS gibi sınavlara da öğrenci hazırlayan bir yurtdışı eğitim kurumudur.

Rüyalar ülkesi Amerika’da dil eğitimi almak ve Kaplan International Dil Okulları’na kayıt yaptırmak için Draft Yurtdışı Eğitim’in ayrıcalığından faydalanarak, İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız