DRAFT BLOG

Amerika'nın En İyi Dil Okulları: LSI

Amerika Birleşik Devletleri eğitim alanında en iyi olan ülkelerden biridir. Araştırma, teknoloji ve bilimin birçok alanında lider konumdadır. Türkiye, 2016-2017 Akademik yılında yaklaşık 1 milyon 79 bin yabancı öğrenci kabul eden Amerika’ya, dünya genelinde en çok öğrenci gönderen 15. ülke olmuştur. 

Amerika genelinde yaklaşık 330 farklı dil konuşulmaktadır. Yüzlerce dil okuluna ev sahipliği yapan Amerika’da okul ve yaşam maliyetleri eyaletten eyalete, şehirden şehre farklılık göstermektedir. 

Pek çoğumuzun hayallerini süsleyen Amerika’da dil eğitimi almak sizi manevi anlamda tatmin edeceği kadar eğitim ve iş hayatınızda da ön plana çıkaracaktır. Artık hemen hemen her iş kolunda aranan bir kriter olan yabancı dil bilgisini dünyanın en iyi eğitim veren ülkelerinden biri olan Amerika’da bütçenizi zorlamadan en iyi dil eğitimi alabileceğiniz dil okullarında edinebilirsiniz. 

Amerika, hemen her ülkede olduğu gibi, pahalı ve ucuz şehirleri olan bir ülkedir. Ancak her şehrin kendine özgü bir güzelliği olup hangisine giderseniz gidin size görsel ve deneyimsel bir şölen sunacağı kesindir. Örneğin Times Meydanı ve sürekli akıp giden bir yaşama sahip New York ile ülke tarihinde önemli olayların yaşandığı Massachusetts eyaletinin başkenti Boston şehri, birbirlerinden farklı şehir yaşamına sahip olmakla birlikte farklı yaşam maliyetlerine de sahiptir. 

Boston, New York, San Diego ve San Fransisco’da şubeleri bulunan ve uzun zamandır faaliyet gösteren LSI dil okulları, ülkenin en saygın dil okullarından biridir. Mevcut 4 okul da şehirlerin en merkezi ve en güzel yerlerinde bulunmakta olup, ders bitiminde ya da aralarında bina kapısından çıkarken bir film karesine adım atıyor gibi hissedeceksiniz. 

1965 yılında kurulan LSI dil okulunda amacınıza uygun olarak alabileceğiniz çeşitli eğitim programları bulunmaktadır. Şimdiye kadar binlerce öğrenciye eğitim vermiş olan kurumun öğrenci memnuniyet oranı da oldukça yüksektir. Dünyanın pek çok yerinden öğrenci ağırlayan LSI dil okulunda farklı farklı birçok kültürden insanı tanıma şansınız olur. 

Draft Yurtdışı Eğitim’in İstanbul, İzmir ve Ankara’daki ofislerine gelin, fırsatlar ülkesinde kaliteli bir dil eğitimi almak için alanında uzman eğitim danışmanlarımızdan yardım alın. Geleceğiniz için büyük önem taşıyan bu adımı atarken yanınızda olmaktan memnuniyet duyacağız!

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız