DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Ankara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışında eğitim alabilmek birçok kişinin hayalidir. Farklı kültürleri anlamak, yeni bir dil öğrenmek, kariyer yapmak gibi seçenekler sunduğu için ve en önemlisi de sınavsız kayıt olanağı bulunduğundan dolayı yüksek ölçüde tercih edilir hale gelmiştir. Kurumumuzun yurtdışında danışmanlığını yürüttüğü tüm okullar YÖK tarafından tanınmaktadır. Ancak Yükseköğretim Kurumu gerekli gördüğü takdirde mezunları bir seviye tespit sınavına tabi tutabilmektedir, bu sınavın amacı mezun olan kişinin ilgili eğitimi gerçekten alıp almadığını tespit etmektir. YÖK’ün gerçekleştirdiği bu sınavda geçer not 40 puandır.

Yurtdışında hem Türkçe hem de farklı yabancı dillerde eğitim almanız mümkündür. Ülkemizdeki vakıf üniversitelerinden daha uygun fiyatlarda yurtdışında eğitim alabilirsiniz. Harç ücretlerinin uygun olmasının dışında, eğitim alacağınız ülkedeki yaşam standartları çeşitli açılardan ülkemizdeki yaşam standartlarından farklı olmakla birlikte aylık giderleriniz Türkiye’deki giderlerinizin üzerine çıkmayabilir.

Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını Ankara’da yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında uzman ‘Draft Eğitim’ ekibimizden öğrenebilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Draft Ajans, Re-Vize Vize Danışmanlık Hizmetleri, Draft PS ve A Grubu seyahat acentemiz Elma Tur markalarıyla birlikte kapsamlı hizmetler sunan bir firmadır. Yurtdışında eğitim almaya karar verdiğiniz andan itibaren bünyemizdeki hizmetlerimiz ile sizlere destek vermekte ve yardımcı olmaktayız. Elmatur Seyahat Acentemiz; uçak biletleriniz, transferiniz, karşılanmanız, konaklamanız için hizmet vermekte, Re-Vize Vize Danışmanlık Hizmetimiz ile üniversite eğitiminiz için ihtiyaç duyduğunuz vize işlemleriniz genç ve dinamik kadromuz tarafından sorunsuz şekilde yürütülmektedir. Sizler de danışmanlığını yaptığımız köklü ve iyi üniversitelerde istediğiniz bölümü okumak istiyorsanız bizlere 0312 911 22 50 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek danışmanlarımızla bizzat görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız