DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Anlıyorum Ama Konuşamıyorum Devrine Son: Kaliteli Dil Okulları Sizlerle

Yurt dışında dil eğitimi alıyor olmak pek çok açıdan avantaj teşkil eden bir durumdur. Kaliteli dil okulları ile ün salmış ülkeler, yabancı dil eğitimi konusunda öğrencilere referans olarak onlara saygın ve prestijli bir dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Nitekim yabancı bir ülkede dil öğreniyor olmak, öğrendiğiniz dili hızlıca pratik etme imkanı tanıyacağından dolayı, tercih edilmesi gereken bir durumdur. Özellikle Avrupa'da bulunan dil okulları gerek prestij açısından gerek müfredat açısından dünyanın en iyi dil eğitimini öğrencilerine sunmaktadır. Peki bu kurumlar hangileridir? Gelin dünyanın en iyi dil okullarına birlikte göz atalım.

ISE: International School of English Dublin

İrlanda’nın muhteşem güzellikteki başkenti Dublin’de bulunan International School of English, uluslararası yabancı dil eğitiminde en yüksek standartları sağlamayı hedefleyen, yüksek kaliteli ve profesyonel bir dil okuludur. 1997’den beri faaliyetlerini başarıyla yürütmektedir. Öğrencilerin kişisel hedeflerine yaklaşırken geçirdikleri zamanı hatırlanır ve değerli kılmaya odaklanan güçlü bir Öğrenci Yönetimi ekibi bulunmaktadır. ISE bünyesindeki tecrübeli ve kalifiye öğretmenler, dostane ve profesyonel bir dil öğrenim deneyimi yaşamanızı sağlarlar. Son derece dinamik geçen derslerde öğrencilerin ilerlemesine ve İngilizce becerilerinin gelişmesine büyük önem verilir. Bu doğrultuda, öğrencilere 6 haftada bir ilerleme testleri uygulanarak geliştikleri alanlar ve gelişmeye açık yönleri tespit edilir ve program bu noktalara göre ayarlanır.

ESE: European School of English

1996 yılında kurulan European School of English (ESE), Malta’daki öğrenciler tarafından “En İyi İngilizce Dil Okulu” seçilmiştir. ESE, Malta’nın uluslararası alanda en çok akreditasyon alan bağımsız dil okuludur. Bu akreditasyonlar, yüksek standartlarının ve sunduğu kaliteli İngilizce programlarının ve hizmetlerinin üst seviyede tanındığını gösterir. ESE, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, günümüzün küresel ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede İngilizce dil eğitimi vermeyi misyon edinmiş bir okuldur. Bu doğrultuda, iyi ışık alan, ferah ve son teknoloji olanaklarla donatılmış 60 sınıfın bulunduğu bir binada eğitim vermektedir. Ayrıca, deneyimli personeli öğrencilerin gelişimlerine ve ihtiyaçlarına yanıt vermek için 7/24 hazır bulunur. ESE Malta Dil Okulu’nda ücretsiz İnternet, Kişisel Çalışma Merkezi ve Kütüphane, iki bilgisayar laboratuvarı, ferah ortak kullanım alanı ve Kafeterya gibi olanaklar bulunmaktır.

Partner dil okullarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız