DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Avantajlı Dil Eğitimi Paketleri

Günümüzde yabancı dilin ne kadar önemli bir durum olduğunu bilmeyen yoktur diyebiliriz. Özellikle yurt dışında alınacak olan bir yabancı dil eğitimi, pek çok açıdan avantaj sunan bir durumdur. Bunun en büyük nedeni elbette o ülkenin ana dilinde bir eğitim alıyor olmanın, o dili öğrenme açısından ne kadar fayda sağladığıdır. Ancak elbette illa ki o ülkenin ana dilinde bir yabancı dil eğitimi almak zorunda değilsiniz. Örneğin İtalya'da İngilizce eğitimi veren bir çok önemli dil eğitimi kurumu vardır. Ve sosyal hayatta yabancı dilinizi Türkiye'ye kıyasla daha fazla pratik etme şansı bulacağınızdan dolayı, yine sizin adınıza avantajlı bir durumdur. Avantajlı dil eğitimi paketleri ile yurt dışında bulunan dil okullarını bu yazımızda sizler için derledik.

Centro Fiorenza Dil Okulu

Görkemli mimarileri ve heybetli yapıları ile ün salmış İtalya, zengin dil seçeneklerini de bünyesinde barındırır. Bu okullardan ilki Centro Fiorenza Dil Okulu'dur. 1982 yılında kurulan kurum, prestijli ve görkemli bir sarayda yer almaktadır. Arno Nehri'ne bakan pencerelerden Floransa'nın ve ünlü Ponte Vecchio'nun keyifli manzarasının tadını çıkararak harika bir dil eğitimi alabilirsiniz! 20 saatlik bir Temel İtalyanca eğitimini haftalık 210 Euro gibi makul bir fiyata karşılayabilirsiniz.

Eurocentres Msida Dil Okulu

Malta'nın en kaliteli dil okulu olan Eurocentres Msida Dil Okulu, yurt dışında kaliteli ve uygun fiyata yabancı dil eğitimi alacağınız önemli bir kurumdur.   Okul binasında ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, bilgisayar odası, bahçe, interaktif tahtalar, öğrenme merkezi, kütüphane, ortak alan ve harika bir teras bulunmaktadır. Dil eğitiminin en uygun ve en güzel şekilde alınacağı bu kurum, yurtdışında yabancı dil eğitimi almak isteyen çoğu kişinin gözde okullarındandır. 20 saatlik Temel İngilizce programını, haftalık 165 Euro'ya alabilirsiniz.

ESE: European School of English

Malta'nın bir diğer önemli dil okulu ESE: European School of English'dir. 1996 yılında kurulan European School of English , Malta bulunan öğrenciler tarafından “Malta'nın En İyi İngilizce Dil Okulu” seçilmiştir. 60 sınıfın bulunduğu bir binada eğitim veren okul, deneyimli personeli ve akademisyenleri ile de ün salmıştır. Okulun öğrencilerine sunduğu pek çok avantaj vardır. ESE Malta Dil Okulu’nda ücretsiz İnternet, Kişisel Çalışma Merkezi ve Kütüphane, iki bilgisayar laboratuvarı, ferah ortak kullanım alanı ve Kafeterya gibi olanaklar bulunmaktadır. Okulda 20 saatlik bir Genel İngilizce programını, haftalık 195 Euro civarı bir fiyata alabilirsiniz.

Peki Yurt Dışında Yabancı Dil Alırken Para Kazanabileceğinizi Biliyor muydunuz?

Evet yanlış duymadınız. Yurt dışında bulunan bazı okullarda hem kaliteli bir dil eğitimi alabilir hem de para kazanabilirsiniz. Özellikle İngilizce yabancı dil eğitimi dendiğinde dünyada akla gelen ilk merkezlerden olan İrlanda ve Malta, uzun süreli yabancı dil kurslarına kaydolan öğrencilere haftada belli bir sınırlamayla çalışma izni sağlamaktadır. İrlanda’da saatlik asgari ücret yaklaşık 10 €’dur ve öğrencilere haftada 20 saat, tatillerde ise 40 saat çalışma izni sağlanmaktadır. Kabaca bir hesap yaparsak, İrlanda’da İngilizce eğitimi alırken ayda yaklaşık 800-1000 € civarında kazanarak pek çok giderinizi karşılayabilirsiniz.

Dil okulları ile ilgili daha fazla bilgi almak için talep formunu doldurabilir ya da İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız