DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Avantajlı Kanada Dil Okulları: College Platon

Fransızcanın da anadil olarak konuşulduğu ülkelerden olan Kanada, dünyanın en ilerici ve zengin yaşam koşullarına sahip ülkelerinden birisidir. Eğitime verdiği önem ile her geçen gün adını daha fazla duyuran Kanada toplumsal refah konusunda da dünyadaki en gelişmiş ülkelerden birisi olarak tarihe adını yazdırmıştır. Yoğun bir göçmen nüfusun ortak bir kültüre entegre olurken benliğini kaybetmediği Kanada’ya yapılan göçmenlik başvuruları bu sebepten dolayı her geçen gün artmaktadır.

Kanada’ya yapılan göçmenlik başvurularının böylesine artmasının altında yatan temel sebepler Kanada’nın eşsiz sosyal devlet anlayışı, ilerici ve toleranslı tutumu ve tüm bunlara ek olarak göçmenleri ön yargı olmadan ülkelerine kabul eden vatandaşlarıdır.

Bünyesine göç eden insanlara neredeyse vatandaşlarıyla eşdeğer haklar sunmasıyla uluslararası kamuoyunun takdirini kazanan Kanada’da aynı zamanda Fransa’daki kurslarla rekabet edebilecek bir seviyede dil eğitimi verilmektedir. Fransızca’nın resmi olarak kabul edildiği Quebec eyaletinde dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir Fransızca dil eğitimini eğitimini alabilirsiniz. Fransızca öğretmeyi bir disiplin ve yaşam tarzı olarak benimsemiş eğitmenleri sayesinde Kanada’da alınacak bir dil eğitimi sizi İngilizce’nin her detayına hakim kılacaktır.

Modernlik konusunda rakip tanımayan şehirlerinin en gösterişli noktalarında kurulan Kanada’nın dil okulları kusursuz bir şekilde sistematize edilmiş bir müfredatı öğrencilerine aktarmaktadır ve bu okullar arasında öğrencilerin gözünü en çok alan kurum College Platon’dur.

 

1957 yılından bu yana dil eğitimi vermekte olan College Platon, Quebec Eyaleti’nin en kalabalık metropolü olan Montreal’de yer almaktadır. Kültürel açıdan son derece zengin bir ortamda yüksek kalitede bir eğitim veren bu dil okulu alanında uluslararası üne sahiptir. College Platon’daki eğitimciler akademik yeterliliklerini ispat etmiş, düzenli olarak denetimden geçen profesyonellerden oluşmaktadırlar. Okulun müfredatını büyük bir titizlikle uygulayan bu eğitimciler öğrencilerini gramer, okuma-yazma ve sözlü iletişim konusunda yoğun bir eğitimden geçirirler. Böylesine kaliteli eğitmenleri bünyesinde barındıran College Platon aynı zamanda öğrenme güçlüğüne sahip ve engeli bulunan öğrenciler için de özel sınıflara sahip, ayrımcılığın yerinin olmadığı bir okuldur.

10 yıl boyunca üst üste Tüketicinin Seçimi ödülünü alan okulun yöneticileri eksiksiz bir kaliteyi garanti etmektedirler. Günümüzün ihtiyaçlarına yönelik olarak sürekli yenilenen okul son derece lüks bir altyapıya da sahip olmasıyla bilinmektedir. Okulda 25 sınıf mevcuttur ve aynı zamanda öğrencilere bilgisayar laboratuvarları ve yüksek hızlı internet sunulmaktadır. Okulda her yıl 400’den fazla öğrenci eğitim almaktadır ve sınıf mevcutları 20’yi geçmemektedir. Kanada’da alınabilecek bir Fransızca eğitimini olabilecek en uygun fiyatlarda veren College Platon avantajlı bir dil eğitimini yüksek standartlarda almak isteyen her öğrencinin tercih listesinde ilk sırada yer almaktadır.

Avantajlı Kanada dil okulları hakkında bilgi almak ve yurtdışındaki dil eğitimi olanakları ile ilgili daha detaylı görüşmek için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız