DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Avrupa'da Hangi Üniversitelerde Kaliteli Bir Eğitim Alabilirim?

Türkiye'de olduğu gibi, yurt dışında da bir çok kaliteli kurum bulunmaktadır. Hatta bu kurumların bir çoğu dünyanın en kaliteli okulları arasında yer almaktadır. Avrupa'da bulunan ve küreselleşen dünyaya uyumlu, çağın getirileri ile birlikte kendini geliştiren ve yenileyen üniversitelerde yurt dışı eğitimi almak, kariyer basamaklarını sağlam adımlarla yürümek isteyen öğrenciler için iyi birer adımdır. Ancak yurt dışı eğitimi dendiği zaman öğrencilerimizin aklı bir miktar karışmaktadır. Çünkü hangi okulu tercih edeceğini bilemeyen öğrenci, yanlış bir seçim yapabilir. Bu yazımızda sizler için bir kaç okulumuzu bir araya getirdik.

İspanya'da Kaliteli Bir Lisans Ve Yüksek Lisans Eğitimi Alabilirsiniz
İspanya'da eğitim denince akla ilk gelen kurum Barselona Üniversitesi'dir. Barselona Üniversitesi, potansiyel öğrencilerin ve genel olarak toplumun ihtiyaçlarına göre tasarlanmış çok çeşitli ders programları sunarak, üniversiteyi teknolojiden sanata çok farklı alanlarda akademik alanların başına koymayı hedeflemiştir. Barselona Üniversitesi, öğrenciler tarafından düzenlenen faaliyetlerin üniversitenin canlılığının ve modernliğinin en iyi göstergelerinden biri olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden üniversite bünyesinde bir çok öğrenci kuruluşları, dernekler ve kulüpler yer almaktadır. 

EU Business Scholl Avrupa'da ve İspanya'da kaliteli bir eğitim alabileceğiniz diğer okulumuzdur. Bir çok kampüsü bulunan kurum, öğrencilere Avrupa'nın çeşitli yerlerinde öğrenim görme imkanı tanımaktadır. Cenevre kampüsü, Cenevre Gölü'ne beş dakika uzaklıktaki Fransa ve İsviçre Alpleri'nin kesiştiği yerde bulunmaktadır. Kampüste binlerce eserin bulunduğu bir adet kütüphane bulunmaktadır. Montrö kampüsü, Montrö Caz Festivali ile ünlenen Montrö merkezinde yer almaktadır ve öğrencilere geniş bir yelpazede sosyal aktivite yapma imkanı sunmaktadır. Münih kampüsü ise Bavyera güney Alman bölgesinin başkent şehri merkezine yakın bir konumdadır ve öğrenciler bu kampüste pek çok akademik çevreye dahil olma imkanı yakalamaktadır. Kurumun Barselona kampüsü ise şehir merkezine on dakika uzaklıkta bulunan La Bonanova'da yer almaktadır. 

Okullarımız hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Yurt dışı eğitiminiz için Draft Eğitim ayrıcalığından faydalanın. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız