DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Avrupa'da Sınavsız Hukuk Eğitimi Almak İster miydiniz?

Herkes zorlu ve stresli bir sınava hazırlanmak için yeterli zaman ve enerjiye sahip olmayabilir. Günümüzün hareketli ekonomik ve sosyal yaşantısı içerisinde son derece anlaşılabilir bir durum bu, ama tabii ki de insan daha fazlasını istiyor. Kendisi için, kendi aklı ve bilinci, kendi yeterliliği için. Hukuk gibi, insanlığın ürettiği en önemli bilişsel alanlarda eğitim almak istiyor. Bir yanda gelecek derdi, sınav stresi bir yanda da Avrupa’da hukuk eğitimi ve sonrasında başarılı bir hukuki kariyer hayali… Tam burada sormak isteyebilirsiniz: yurt dışında hukuk okumak, hem de sınavsız hukuk eğitimi almak mümkün mü? Cevaplıyoruz, evet. Rusya ve Polonya gibi ülkelerde yabancı öğrenciler için sınavsız hukuk eğitimi sunan kaliteli ve saygın üniversiteler mevcut! Biz de sizlere bu konuda yardımcı olmaya, yol göstermeye niyetliyiz... 

Adını kaliteli oryantasyon programlarıyla, öğrenci dostu şehir yapılanmalarıyla tüm Avrupa’da duyurmuş olan Polonya üniversiteleri sizin için iyi bir seçenek olabilir. Ayrıca pek çok Avrupa ülkesine göre ekonomik olan yaşam giderleri, okul harç ücretleriyle hakikatle konuşmaya, üzerine düşünmeye değer. Sınavsız hukuk eğitimi için bir diğer dikkat çeken ülke de Rusya. Hem Rusça gibi önemli bir ticaret dilini öğrenme fırsatı yakalayın hem de Sovyetler Birliği dönemindeki eğitim geleneğinin mirasçısı, Avrupa standartlarına denk Rus üniversitelerinde eğitim alın!

Varşova Üniversitesi 

Bu saygın kurum dünyanın en iyi ilk 1000 üniversitesi sıralamasında yer alıyor. Dahası, Times Yüksek Öğrenim Dünya Üniversite Sıralaması ve Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralaması (Şangay Sıralaması olarak da bilinir) gibi uluslararası sıralamalarda yüksek pozisyonlardadır. Her yıl yaklaşık 50.000 öğrencinin eğitim aldığı okulda geniş bir yelpazede lisans, yüksek lisans ve uzun süreli (birleşik) yüksek lisans çalışmaları bulunuyor. Ayrıca; 35 doktora programı 3 MBA programı 130’un üzerinde doktora sonrası program 25’in üzerinde İngilizce program, 37 dilde ders seçenekleri mevcut. 

Moskova Devlet Üniversitesi

Bu okul gerçekten “köklü”... Kuruluş tarihi 1755 olan üniversite bünyesinde yaklaşık 5000 uzman görev yapmaktadır. Dünyanın her bölgesinden kaliteli eğitim için öğrenci alan üniversite her yıl binlerce lisans ve yüksek lisans öğrencisi kabul etmektedir. Ayrıca burası muazzam kütüphanesiyle ünlenmiş bir kurumdur. İçinde bulunan yaklaşık 9 milyon kitabın 2 milyonu Rusça dışı dillerde yazılmış eserlerdir. Rusya’da hukuk eğitimi almak isteyen birçok öğrencinin tercihidir. 

Anlattıklarımız hoşunuza gittiyse çekinmeyin, bize ulaşın. Uzman eğitim danışmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlamaktan yalnızca memnuniyet duyacaktır. Online iletişim formumuzdan bizlerle iletişim kurabilirsiniz!

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız