DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Avrupa'da Uygun Fiyatlı Yurt Dışı Eğitimi: Uluslararası Balkan Üniversitesi

Üniversite eğitiminizi yurt dışında almayı düşünüyor ancak uygun fiyatlı bir okul arıyorsanız Uluslararası Balkan Üniversitesi size hitap edebilecek üniversitelerin başında gelmektedir. Makedonya'nın ve Avrupa'nın önde gelen kurumlarından biri olan Balkan Üniversitesi, aynı zamanda sunduğu sınavsız eğitim ile de dikkat çekmektedir. Sınavsız giriş imkânlarının, kaliteli bir İngilizce eğitim alma fırsatının olduğu Makedonya’da tercih edilen eğitim kurumlarının başında yer alan Makedonya Balkan Üniversitesi'nde mühendislikten öğretmenliğe birçok bölümde eğitim alabilirsiniz. Ayrıca üniversite öğrencilere yüzde yüz burs imkânı sunması bakımından da oldukça avantajlıdır.

Makedonya'da Eğitim
Makedonya’yı eğitim açısından değerli kılan özelliklerin başında Türkçe dil eğitimi veren üniversiteleri bünyesinde barındırması yer alır. Bunun yanında Avrupa standartlarında bir İngilizce eğitim alma şansı bulabilirsiniz. Fiyatların birçok Avrupa ülkesine göre uygun olması, farklı eğitim seçeneklerinin olması bu ülkeyi eğitim açısından değerli hale getiriyor. Makedonya’da yurt ve öğrencilere kiralık konutlar bulma şansınız yüksek. Küçük nüfusu olan ülkede farklı ülkelerden eğitim amaçlı gelen öğrenciler nüfusta önemli bir yer tutuyor.

Balkan Üniversitesi Hakkında
Makedonya Balkan Üniversitesi İngilizce dilinde eğitim veren bir kurumdur. İngilizce diline hâkim olduğunuzda bu üniversitenin çeşitli fakültelerinden yararlanabilirsiniz. Ülkemizden gelen öğrencilerin yaralandığı fakülteler; Teknik Bilimler, İktisadi ve İdari Bilimler, Güzel Sanatlar ve İletişim fakülteleridir. Dil eğitimi üzerine Lisan Fakültesi eğitim vermektedir. Lisans eğitimlerinizi, doktora ve lisansüstü eğitimlerinizi bu üniversitede gerçekleştirme şansı bulabilirsiniz. Sınav ve taban puanının yanında, lise eğitiminizdeki başarı notunuzun derecesini dikkate almadan kolayca eğitim alacağınız üniversitenin sizden tek beklentisi İngilizce düzeyinizin iyi olması. Çünkü bu üniversite İngilizce dili ağırlıkta eğitim veriyor. Böylece alanınızda eğitim alırken İngilizcenizi bir üst düzeye çıkarma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Yurt dışında hem kültürel hem de ekonomik anlamda zorluk çekmemek için başvurabileceğiniz Uluslararası Balkan Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak ve yurt dışı eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için İstanbul, İzmir ve Ankara’da bulunan ofislerimizi ziyaret ederek, uzman ve deneyimli eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz. Ya da dilerseniz iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Yurt dışında okumak her öğrencinin hakkı. Uygun fiyatları ve sınavsız eğitimi ile Balkan Üniversitesi sizleri bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız