DRAFT BLOG

Tüm Rusya İçerikleri
Tüm Sırbistan İçerikleri
Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Avrupa'daki Sınavsız Hukuk Fakülteleri Hangileridir?

Pek çok öğrenci, üniversite sınavından istediği puanı alamamakta ve üniversite hayallerine ya veda etmekte ya da istemediği bir bölüme kayıt olmaktadır. Özellikle Hukuk, Tıp, Mühendislik, Eczacılık gibi yüksek puan gerektiren bölümlerde okumak isteyen öğrenciler, sınav başarısızlığı nedeni ile farklı bölümlerde okumaktadır. Elbette bu her öğrenci için geçerli değil ancak sınavdan bir kere korkan öğrencilerimiz ne yazık ki bir daha sınava girmeye hevesli olmayabiliyor. Ancak öğrencilerimiz üzülmesin, Avrupa'da bulunan birçok kurum, üniversite sınav şartsız öğrenci kabul ediyor. Peki Avrupa'daki sınavsız Hukuk fakülteleri hangileridir? Hep birlikte inceleyelim.

Uluslararası Balkan Üniversitesi - Hukuk

Makedonya’nın Üsküp şehrinde bulunan Balkan Üniversitesi uluslararası bir üniversite olup Avrupa ya da ABD’deki üniversitelerin yüksek eğitim ücretlerine cevap veremeyen öğrenciler için uygun alternatiflerin başında gelmektedir. Avrupa'da kaliteli bir üniversite eğitimi almayı düşünen ancak yüksek kur farkından dolayı buna yanaşamayan öğrenciler için Balkan Üniversitesi, uygun harç ücretleri ve uygun yaşam giderleri ile birlikte harika fırsatlar sunmaktadır. 

Uluslararası bir üniversite olması dolayısıyla üniversitenin eğitim dili İngilizce olup kayıt sırasında dil yeterliliğinizi belgelemeniz istenmektedir. Eğitim dilinin İngilizce olması sayesinde eğitiminize uluslararası düzeyde başlayarak dünyanın birçok üniversitesi ile aynı standartlarda eğitim alabilirsiniz. Uluslararası Balkan Üniversitesi, ülkemizce tanınmaktadır.

John Naisbitt Üniversitesi - Hukuk

Üniversite, Sırbistan'da yer almaktadır. John Naisbitt Üniversitesi, modern, kaliteli ve pragmatik bir eğitim vizyonuyla yönlendirilmektedir. Bu çalışmalarının sonucunda pek çok ödül almış, 1999 sonbaharında John Naisbitt Üniversitesi, üyeleri dünya çapında üniversiteler olan NEWS (Kuzey-Doğu-Batı-Güney) küresel üniversite ağının tam üyesi olmuştur. Ayrıca, John Naisbitt Üniversitesi'nin tüm kurumları, yönetim araştırmalarının dünyadaki tek adresi olan EAMS (Avrupa-Asya Yönetim Araştırmaları Derneği) üyesidir. Ocak 2003'de John Naisbitt Üniversitesi, Sırp Üniversiteleri Birliği üyesi olmuştur.

RUDN Üniversitesi - Hukuk

1960 yılında Rusya'da kurulan RUDN Üniversitesi bir devlet üniversitesidir. 22 Şubat 1961'de RUDN Üniversitesi, Afrika halklarının bağımsızlık mücadelesinin sembollerinden biri olan Patrice Lumumba'nın adını aldı. Ancak bu isim daha sonra "Rusya Halkların Dostluğu Üniversitesi" olarak değiştirilmiştir. 

RUDN Üniversitesi, Times Higher Education Dünya Üniversite Sıralaması ve QS Dünya Üniversite Sıralaması tarafından seçilen Rusya'daki en iyi üniversitelerden biridir. RUDN, Rusya'da 5 kategoride 5 yıldız alan ilk üniversitedir. Üniversite aynı zamanda 2018 QS Dünya Üniversite Sıralaması'nda 100 sıra birden yükselen Rusya'daki tek üniversitedir. Ayrıca kurum, YÖK'ün tanıdığı ilk 400 üniversite arasında yer alır.

Üniversiteler hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan formu doldurmanız yeterlidir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız