DRAFT BLOG

Avrupa Ekomomi Okulu'nda Prestijli Bir Yurt Dışı Eğitim Fırsatı

ESE (Avrupa Ekonomi Okulu) yükseköğretime yeni bir konsept kazandıran reformist bir kurumdur. Akademik başarıyı, uluslararası niteliği ve pragmatik anlayışı birleştiren ESE derece ve sertifika programları, yeni nesil liderleri ve girişimcileri yetiştirmek için tasarlanmıştır. ESE eğitim felsefesi, öğrencileri için yalnızca bir kariyer yolunu belirlemede yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda onları spor endüstrisi, finans, moda etkinlikleri, seyahat, iletişim veya başka herhangi bir alanda hayallerini takip etme cesaretine sahip olmaya teşvik eder. Lisans, Yüksek Lisans ve ESE kısa süreli kurs programlarına kayıtlı öğrencilere açık olan ESE staj programı, özel ilgi alanlarında uygulamalı tecrübe kazanmak açısından kritik bir rekabet faktörüdür.

Geleceğin Liderleri Bu Okulda
ESE öğrencileri çağdaş uluslararası işletmelerin gelecekteki yöneticileri, liderleri ve girişimcileridir. ESE, FORTUNE Çalışmak İçin En İyi 100 Şirket sıralamasında yer alanlar da dahil olmak üzere, 1500 adet önde gelen uluslararası şirket ile işbirliği halindedir. Kurum bünyesindeki öğrencilere, bugün mevcut olan en rekabetçi üniversite staj yerleştirme programlarından birini sunmaktadır. Bununla birlikte birçok öğrenci henüz mezun olmadan iş teklifi almaktadır. 60'tan fazla ülkeden gelen öğrenciler ESE merkezlerinde eğitim almakta olup Londra, New York, Madrid, Roma, Milano ve Floransa'daki merkezler arasında hareket etme olanağına sahiptirler.

Kendini İspatlamış Bir Kurum: ESE
ESE aynı zamanda bir Avrupa akredite eğitim kurumudur. Nisan 2014'te İngiliz Akreditasyon Konseyi, ESE'nin tanınmış kurumlar tarafından verilen derecelere yol açan diğer birçok kurumla birlikte listelendiğini kabul etmiştir.  Üniversite bünyesinde bir çok program bulunmakla birlikte, öğrenciler ayrıca Pazarlama, Yönetim, Finans, İK ve Girişimcilik gibi özel alanlarda derece dışı kısa programlara katılabilirler. 

Yurt dışı eğitimi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve okullarımız ile alakalı aklınıza takılabilecek tüm soruların cevaplarını alabilmek için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz. Ya da dilerseniz hemen şimdi online iletişim formumuzu doldurabilir veya Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz. Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin; Draft Eğitim ile yurt dışında dilediğiniz bölümü saygın bir şekilde okuyun.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız