DRAFT BLOG

Avrupa'nın En Güzel Kentlerinde Uygun Fiyatlarla  Dil Eğitimi Almak İster Misiniz?

Avrupa'nın en güzel kentlerinde harika vakitler geçirip bir yandan da uygun fiyatlarla dil eğitimi almak ister misiniz? "Evet" cevabını verdiğinizi duyar gibiyiz. Ancak pek çok kişi yurt dışında dil eğitimi almanın oldukça pahalı bir süreç olduğunu düşündüğünden dolayı, eğitimlerini askıya almaktadır. Peki hem kaliteli hem de uygun fiyatlı dil okulları hangileridir?

European School of English Malta

Dil eğitimi konusunda köklü bir geleneğe sahip olan Malta, yılın büyük bir kısmında güneş alan iklimiyle Avrupa’nın en sıcak ülkelerinden birisidir. Malta dili ile beraber İngilizce’nin de resmi dil statüsüne sahip olduğu ülke bu sayede yurt dışında alınacak bir dil eğitimi için gözde bir konumdadır. Ülkede resmi dilin İngilizce olmasından dolayı öğrencilerin dil eğitimi kısa sürede pekişecektir ve bu pekişmeyle beraber ülkedeki pek çok insanla da kolaylıkla iletişim sağlanabilecektir.

Malta'nın en kaliteli dil okullarından biri olan European School of English Malta, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere, günümüzün küresel ihtiyaçlarını karşılayacak kalitede İngilizce dil eğitimi vermeyi misyon edinmiş bir okuldur. Bu doğrultuda, iyi ışık alan, ferah ve son teknoloji olanaklarla donatılmış 60 sınıfın bulunduğu bir binada eğitim vermektedir. Ayrıca, deneyimli personeli öğrencilerin gelişimlerine ve ihtiyaçlarına yanıt vermek için 7/24 hazır bulunur.

Eurocentres Msida Dil Okulu Malta

Malta’nın Msida bölgesinde bulunan Eurocentres Dil Okulu, Luqa’daki uluslararası havalimanından karayoluyla sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Maksimum 12 kişilik sınıfların yer aldığı 8 derslikli okul binası, sahile de birkaç dakika mesafede bulunur ve Malta’yı kolayca keşfedebileceğiniz bir konumda yer alır. Eurocentres Başarı Sistemi’nin uygulandığı bu okulda eğitim öncesinde, esnasında ve sonrasında e-Öğrenme programı uygulanmaktadır. Okul binasında ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, bilgisayar odası, bahçe, interaktif tahtalar, öğrenme merkezi, kütüphane, ortak alan ve manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz bir teras bulunmaktadır.

Malta’da dil eğitimi almak ve avantajlı fırsatlarımızdan haberdar olmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek, yabancı dil konusunda deneyimli eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız