DRAFT BLOG

Tüm Malta İçerikleri
Tüm İspanya İçerikleri
Tüm Almanya İçerikleri
Neden Yurtdışında Eğitim? (Draft Education)

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir dil öğrenmek, dil bilginizi geliştirmek, yeni bir eğitim sistemine aşina olmak ve sizin gibi yurt dışından gelen yüzlerce yabancı öğrenci ile birlikte yeni kültürler tanımak, bu avantajlardan sadece bazıları...

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Avrupa'nın En İyi Dil Okulları Hangileridir?

Yurt dışında dil eğitimi almanın bir çok avantajı vardır. İlk olarak yabancı bir ülkede öğrendiğiniz dile daha fazla maruz kalacağınızdan dolayı, Türkiye'ye kıyasla daha hızlı dil öğrenebilirsiniz. İkinci olarak yeni kültürler ve yeni çevreler kazanarak vizyonunuza ve deneyiminize de yenilikler katabilirsiniz. Üçüncü olarak ise elbette yeni bir ülkeyi keşfediyor olmak keyifli ve güzel bir deneyim sunmaktadır. Peki Avrupa'nın en iyi dil okulları hangileridir?

DID Alman Enstitüsü - Almanya

İsmini şirket felsefesinden yola çıkarak oluşturan Did'in açılımı, Deutsch in Deustchland'dır. Almanya’da Almanca anlamına gelir ve kurulduğu yıl olan 1970’ten bu yana sloganı aynı zamanda adıdır. 50 yıllık deneyimi sayesinde dünyanın dört bir yanından öğrencilere yabancı dil olarak Almanca alanında mükemmel kurslar sunmaktadır. Did deutsch-institut’ta yetişkinler, çocuklar ve gençler Almanca öğrenme ve Alman ve Avusturya kültürlerini keşfetme fırsatı yakalamaktadır.

German Language School Berlin (GLS) - Almanya

GLS ile Almanca öğrenmeye karar verdiğinizde, Almancayı en iyilerle ve en iyi şekilde öğrenmiş olursunuz: GLS Berlin, tam beş kez Star School Germany ödülüne layık görülmüştür. GLS, dil öğrenimini “lüks” ile birleştiren muhteşem bir tesise sahiptir. GLS’nin adeta bir park güzelliğindeki 16.000 metrekarelik kampüsünde 2 butik otel yer alır ve bu otellerden birisi anıt koruması altındadır. GLS, Berlin’de TestDaF sınav merkezi olup yüksek kalitede Almanca kurslar sunan çok kaliteli bir okuldur. Rolls-Royce, Ebay ve Fendi gibi dünyaca ünlü prestijli şirketler, çalışanlarının Almanca eğitiminde GLS’yi tercih etmektedir.

Scuola Leonardo Da Vinci - İtalya

Scuola Leonardo da Vinci, 1977 yılında İtalya’da İtalyan Dil ve Kültür Merkezi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden beri, dil eğitimini kültürle harmanlamak okulun temel konsepti ve ayırt edici özelliğidir. Bu nedenle, Scuola Leonardo da Vinci’de İtalyanca eğitimi, teorik dersler (sanat tarihi, İtalyan mutfağı, İtalyan sineması) ve pratik dersler (örgü, çömlekçilik, dericilik, mücevherat) ile yoğun şekilde desteklenmektedir. SLV’nin Roma, Siena ve Milano’da şubeleri bulunmaktadır. 37 yılda dünyanın her yerinden pek çok öğrenciyi ağırlamıştır. Yıllar içinde ABD ve Güney Amerika’daki üniversitelerle pek çok işbirliği anlaşmasına imza atan SLV; ABD, Japonya, Kore, Kuzey Avrupa, eski Doğru Avrupa ülkeleri ve Rusya’da birçok çalıştaya katılarak İtalyan yaşam tarzının tarih ve sanat mirasını tanıtmıştır.

Dil okullarımız hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bize online iletişim formundan ulaşabilir ya da Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız