DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Avrupa'nın En İyi Dil Okullarını Sizin İçin Bir Araya Getirdik

Yurt dışında dil eğitimi almak pek çok açıdan avantajlıdır. Nitekim yabancı bir ülkede dil öğreniyor olmak, öğrendiğiniz dili hızlıca pratik etme imkanı tanıyacağından dolayı, tercih edilmesi gereken bir durumdur. Özellikle Avrupa'da bulunan dil okulları gerek prestij açısından gerek müfredat açısından dünyanın en iyi dil eğitimini öğrencilerine sunmaktadır. Bu yazımızda Avrupa'nın en iyi dil okullarını sizin için bir araya getirdik.

İtalya'nın En İyi Dil Okulu: Centro Fiorenza Dil Okulu

1982 yılında kurulan CENTRO FIORENZA, tarihi kent merkezinde, on yedinci yüzyılda inşa edilen prestijli bir sarayda yer almaktadır. Arno Nehri'ne bakan pencerelerden Floransa'nın ve ünlü Ponte Vecchio'nun keyifli manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Sınıflar ferah, aydınlık, konforlu ekipmanlarla döşenmiş ve klimalıdır. Tüm tesislerde WI-FI bağlantısı sunulmaktadır. Hepsi üniversite mezunu olan genç, arkadaş canlısı ve yüksek motivasyon sahibi öğretmenler, en güncel öğretim teknikleriyle İtalyancayı yabancı dil olarak öğretmek üzere eğitilmişlerdir. Okulun sevilen özelliklerinden biri, öğrenciler, öğretmenler ve yönetim kadrosu için düzenlenen “hoş geldin partisi” ile ilk günden itibaren kendini hissettiren samimi atmosferidir. CENTRO FIORENZA'daki öğrenciler “yabancı turistler” gibi değil, canlı bir uluslararası ailenin parçası gibi hissederler.

Almanca'yı Yerinde Öğrenin: International House Berlin

Almanca; bugün özellikle teknik, teknoloji, mühendislik ve sosyal bilimler alanlarında dünya literatüründe çok önemli bir yer tutan, eğitim ve bilim dünyasında pek çok araştırmanın yayınlandığı temel dillerden biridir. Ayrıca, bir göç ülkesi olması nedeniyle her yıl Almanya’ya göç etmeyi düşünen binlerce kişi de Almanca öğrenmek için çeşitli girişimlerde bulunmaktadır. Almancayı öğrenmenin en iyi yolu, kuşkusuz Almanya’ya giderek eğitim almak ve Alman kültürünü tanımaktan geçer. International House Berlin, dünyanın en büyük ve en köklü dil okullarından biridir. 1953’te kurulan IH, 50’den fazla ülkede 160 dil okuluyla hizmet vermektedir. IH bünyesindeki okullarda İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca ve diğer dünya dillerinde eğitim verilmektedir. IH ağında eğitim alan öğrenci sayısı 200.000’den fazla olup 5.800’ün üzerinde öğretmen görev yapmaktadır.

Malta'da Dil Eğitimi Alırken Güneşin Keyfini Neredeyse Tüm Yıl Çıkarabilirsiniz!

Son derece kaliteli dil okullarının bulunduğu Malta’daki en popüler İngilizce dil okulu ise ESE (European School of English) ve Eurocentres Malta’dır. 1996 yılında St. Julians kentinde kurulan ESE, Malta’nın en çok sayıda uluslararası akreditasyon almış bağımsız dil okulu olarak kendisini konumlandırmıştır. Son teknoloji olanaklarla donatılmış, merkezi bir konumda bulunan, öğrenci sayısının dikkat dağıtmayacak bir nicelikte olduğu 60 derslikli bir binada bulunan ESE’nin özellikle yaz programları İngilizce öğrenmek isteyenler için iyi bir fırsattır. Uçak biletinin de hediye olarak verildiği dil programları ESE’yi tercih edilebilir kılan en önemli sebepler arasındadır. Malta ayrıca yılın 340 gününün güneşli geçtiği keyifli bir ülkedir!

Avrupa'nın diğer dil okulları ile ilgili bilgi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız