DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Avrupa'nın Sıcak Ülkesi İspanya'da Üniversite Eğitimi

Sıcak iklimlerin insanısınız... Altın rengiyle parlayan güneşi, renkli yaz kıyafetlerini, akşam serinliğinde sohbetle ısınmayı, deniz kenarında sosyalleşmeyi ve denizin ufkunu keyifle seyretmeyi seviyorsunuz. Hareketli fakat duygu dolu latin müzikleri içinize dokunuyor ve farklı, yeni insanlarla tanışmak sizi heyecanlandırıyor. Ama, tabii sadece keyif insana yetmez, aynı zamanda Avrupa’da üniversite eğitimi almak ve geleceğinize güvenle bakmak da istiyorsunuz... Bu insan siz misiniz? Eğer öyleyse okumaya devam edin. Size çeşitliliğin, maceranın, eğlencenin ve sanatın ülkesi İspanya’da yurt dışı eğitimi almaktan bahsetmek istiyoruz. 

Rüya ve macera ülkesi

İspanya bir dönemlerin en büyük ülkesi... Kentlerinin içinde hem Avrupa’dan, hem İberya’nın kendisinden hem de eskiden orada bir imparatorluk yönetmiş olan Arap kültüründen derin izler var. Eski, zerafetli yapıların ve hala saat gibi işleyen çeşmelerinin içinde kendinizi rüyada gibi hissedebilirsiniz. Rüya hali yalnızca turistik anlamda değil, eğitim anlamında da geçerli. En baştan şöyle başlayalım: İspanya’da eğitim görmek sizi dünyanın en çok konuşulan ikinci dili olan İspanyolca ile birinci dereceden muhatap kılacak. İspanyol üniversitelerinin sunduğu kaliteli eğitimin yanında sosyal ve kültürel faaliyetlerin bolluğu hem kendinizi hem de genel olarak insanları tanımak için önemli bir deneyim fırsatı yaratacak. Bu ülkede özellikle reklamcılık, halkla ilişkiler gibi bölümler uluslararası pek çok öğrenci tarafından tercih edilmekte.

Barselona Üniversitesi 

Burası İspanya’nın Katalonya bölgesindeki en büyük yüksek öğretim kurumudur. Yılları aşkın deneyim ve çalışmayla İspanyol akademik araştırmaları için bir merkez haline gelmiş olan okul iletişimi destekleyen, dışadönük ve kozmopolit bir üniversitedir. Üniversitede 60 bölüm, 1 araştırma ve eğitim servisi, 303 konsolide araştırma grubu bulunuyor. Kurum bünyesinde 15 araştırma enstitüsü faaliyet gösteriyor. 

Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi

Yine Barselona’da yer alan Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi (C3S veya CSSS olarak da anılıyor) inovasyon, bilgi üretimi ve uzmanlık alanlarında gelişime odaklı bir okul. Güçlü ve yenilikçi bir karma eğitim müfredatı sunuyor. CSSS’de eğitim alan öğrenciler, akademik olanakların yanı sıra muazzam kültürel etkinlik seçeneklerinden de faydalanabilirler. 

Eğer yurt dışında eğitim almak için hayalini kurduğunuz ülke İspanya ise bize ulaşın. Uzman eğitim danışmanlarımızla yahut bizimle online iletişim formumuzdan irtibat kurabilirsiniz.
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız