DRAFT BLOG

Avustralya'da Dil Eğitimi Alın!

Güney yarımkürede bulunan Avustralya, aynı zamanda dünyanın refah seviyesi en yüksek ülkelerinden biridir. 20 yıldır sürekli gelişim gösteren ekonomisiyle yaşam standartlarını oldukça yüksek bir seviyeye çıkaran bu kıta ülkesi dünyanın önde gelen kuruluşları tarafından eğitim kalitesinde de ilk 10’da değerlendirilmektedir. 

Çok kültürlü bir yapıya sahip olan Avustralya’da 100’den fazla etnik köken vardır. Bu durum ülkenin kültürüne güzel bir çeşitlilik katmakla birlikte herhangi bir ırkçılık veya ayrımcılık olasılığını da büyük ölçüde engeller. Bu çok kültürlü yapısı ve büyük ölçüde İngilizce konuşulması nedeniyle Avustralya, yurtdışında yabancı dil eğitimi almak ve özellikle yurtdışında İngilizce öğrenmek için en iyi ülkelerden biridir. Avustralya’da yabancı dil eğitiminde Kaplan ve LSI dil okulları ön plana çıkmaktadır.

İngiltere, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Yeni Zelanda ve Avustralya’da dil okulları bulunan LSI, aynı zamanda başka ülkelerde bulunan eğitim merkezleri ve üniversite ortaklıkları ile oldukça geniş çaplı, başarılı bir dil okuludur. Avustralya’nın Brisbane şehrinde bulunan LSI dil okulu, şehrin oldukça merkezi bir yerinde kurulmuş olup diğer bütün LSI okulları gibi modern ve teknik ekipmanlar ile donatılmıştır. Öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlerine yönelik de çalışmalar yürüten LSI, onların ülkenin bütün doğal güzelliklerinden ve rahat kültüründen faydalanmasına çaba göstermektedir. 

Kaplan International dil okulu ise yalnızca Avustralya’nın değil, aynı zamanda dünyanın en saygın ve başarılı dil okullarından biridir. Avustralya genelinde 6 şubesi bulunan Kaplan International, her biri şehirden en fazla faydalanabileceğiniz destinasyonlara kurulmuştur. Yani, şehir yaşamının hitap ettiği kişiler için Sydney’de bulunan Kaplan International doğru bir tercih olacak iken, Avustralya’nın sıcak ve samimi bir sahil kasabasında vakit geçirmekten memnun olacaklar için Adelaide’de bulunan Kaplan International en güzel tercih olacaktır. 

Avustralya binlerce yabancı öğrenciyi ağırlarken aynı zamanda onlara birinci aylarından itibaren çalışma imkanı sunmaktadır. Böylece geleceğiniz için yaptığınız bu önemli yatırımda hem bütçenizi zorlamamış hem de öğrendiklerinizi kullanarak pratik yapma imkanı yakalamış olacaksınız. 

Avustralya’da dil eğitimi hakkında merak ettiğiniz tüm konular için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geleceğinizi planlarken Draft Yurtdışı Eğitim’in tecrübeli danışmanlarından size en uygun ve en faydalı seçenekler hakkında bilgi almak isterseniz İstanbul, İzmir ve Ankara’daki ofislerimizle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız