DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Avustralya'da Dil Öğrenirken Çalışma Fırsatı

Avustralya dünyanın en yüksek refah seviyesine sahip olan ülkelerinden biridir. Güney Yarım Küre’de bulunuyor olmasıyla da yurtdışında dil eğitimi almak isteyen kişiler için ilginç ve merak edilen bir yerdir diyebiliriz. Egzotik görselliği, meşhur plajları, başka yerde bulunmayan hayvanlara ev sahipliği yapmasıyla ünlü Avustralya’da dil öğrenirken çalışma fırsatınızın olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

 

Hem bir kıta, hem de bir ada olan Avustralya, dünyanın refah seviyesi en yüksek ülkelerinden biri olduğundan kaynaklanıyor olsa gerek, her anlamda kaliteli, düzgün ve oturaklı bir yaşam standardını bünyesinde barındırır. Özellikle dil okullarının ve dil eğitiminin kalitesiyle tanınan Avustralya’nın resmi dilinin İngilizce olması da, yurtdışında İngilizce okumak isteyenler için önemli bir kıstastır diyebiliriz. Biyo çeşitliliği ve doğal güzelliği ile adeta cennetten bir köşe olan Avustralya, dünyanın en kapsamlı ve saygın dil okulları ile yurtdışında dil eğitimi almak isteyen kişiler için ideal bir tercih olacaktır.

 

Sıcakkanlı, açık ve doğrudan iletişim kurmayı seven cana yakın insanları ile Avustralya’da dilinizi geliştirirken pek çok egzotik doğal parkı, müzeyi, ormanları da görme ve inceleme fırsatı yakalayacaksınız. Birçok farklı kültürü de içerisinde yaşatan Avustralya’da dil eğitimi alıyor olmak gerçekten vizyonunuzu geliştirecek ve güzel anılar biriktirmenize zemin hazırlayacaktır.

 

Her şeyi ile dört dörtlük olan bu güzelim ülkede bir yandan dil öğrenirken bir yandan da çalışma fırsatı yakalayabileceğinizi yukarıda da söylemiştik.  Avustralya, köklü ve etkili bir dil eğitimi sunarken eğitim aldığınız süre içerisindebirinci aydan itibaren size çalışma imkanı da sunar. Böylece, çalışırken elde edeceğiniz sosyal çevre ile daha fazla İngilizce pratik yaparak çok daha hızlı öğrenebilir ve bir yandan da masraflarınızı çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda bu durum kariyeriniz ve geleceğiniz için sağlam bir yatırım olacaktır.

 

Birçok gezginin, turistin ve eğitim almak isteyenlerin uğrak yerlerinden biri olan Avustralya, aynı zamanda İngiltere ve ABD’ye göre daha az maliyetli bir dil eğitimi sunar. Bunun en önemli sebeplerinden biri elbette Avustralya Dolarının diğer iki ülkenin para birimine göre nispeten daha düşük olmasıdır. Dil eğitiminizi daha az maliyetli bir şekilde alırken, size sunulan çalışma imkanından dolayı da cebinize dost bir ülkedir diyebiliriz.

 

Ülkenin en önemli dil okullarına göz atacak olursak; bunlardan ikisi LSI Dil Okulları ve Kaplan International Dil Okullarıdır. Kendilerini eğitim alanında ispatlamış bu iki dil okulu size çok yönlü, modern ve yenilikçi bir dil eğitimi veriyor olmanın yanı sıra, İngilizce’yi, resmi dili İngilizce olan bir ülkede öğreniyor olmanın imkanını sunar.

 

Siz de egzotik görselliği ile cennetten bir köşe olan Avustralya’da dil öğrenmek, hatta dil öğrenirken çalışma fırsatı yakalamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Draft Yurtdışı Eğitim’in başarılı kadrosundaki deneyimli eğitim danışmanlarından randevu alarak yüzyüze görüşebilir, İstanbul, Ankara ve İzmir’deki ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız