DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Balkan Üniversitesi Makedonya

Balkan Üniversitesi 2006 yılında Makedonya’da aydınlar ve akademisyenler tarafından Türkiye ile kültürel bir köprü oluşturmak ve bölgede bulunan kişilerin eğitim seviyesini geliştirmek için kurulan bir yüksek öğrenim kurumudur. Eğitim dili İngilizcedir. Balkan Üniversitesi bünyesinde eğitim, 7 fakültede sürdürülmektedir. Balkan Üniversitesi ülkemiz Yüksek Öğretim Kurumu tarafından akredite edilmiştir.

Balkan Üniversitesinin misyonu kültürel çeşitliliğin içinde uluslararası bir eğitim kurumu olmak ve rekabete hazır bireyler yetiştirerek, profesyonel iş gücü sağlamaktır. Pek çok farklı ülkeden öğrencinin eğitim gördüğü Balkan Üniversitesi, öğrencilere farklı kültürlerin sentezlendiği çok kültürlü bir ortam sunar. Akademik olarak başarılı öğrencilere burs imkanı da sağlanmaktadır.

Balkan Üniversitesi, özellikle Türkiye'den gelen öğrencilere Türk Lirası ve taksitli ödeme seçenekleriyle de ön plana çıkan bir okuldur.

Balkan Üniversitesi bünyesinde; İdari Bilimler, Ekonomi, Mimarlık, Mühendislik, Güzel Sanatlar, Beşeri ve Sosyal Bilimler ve Eğitim Bilimleri fakülteleri bulunmaktadır. Siz de yurtdışında eğitim almayı düşünüyorsanız, Balkan Üniversitesi'nde istediğiniz bölümü sınav koşulu olmadan tercih edebilirsiniz.

Balkan Üniversitesi ve bölümleri hakkında ayrıntılı bilgiyi İstanbul, Ankara ve İzmir ofislerimizde bulunan danışmanlarımız ile iletişime geçerek edinebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız