DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Balkan Üniversitesinde Sınava Girmeden Okuyabileceğinizi Biliyor muydunuz?

Yurt dışı üniversitelerinin en büyük avantajı sadece lise diplomanız ile kayıt olabiliyor oluşunuzdur. Özellikle Balkan Üniversitesi, gerek kaliteli eğitimi gerekse sınavsız eğitimi ile yurt dışında eğitim denince akla ilk gelen kurumların başında gelmektedir. Yurt dışı eğitiminde dünya markası bir okul olan Balkan Üniversitesi, bünyesinde barındırdığı pek çok avantajı öğrencilerine sunan kaliteli bir kurumdur. Balkan Üniversitesi bir vakıf üniversitesidir. Ayrıca Erasmus ve Mevlana Değişim programları ile tam olarak bir uluslararası üniversite niteliğindedir. Üniversite içerisinde eğitimin yanı sıra daha birçok aktivitenin de olması üniversitenin etkinlikler konusunda da faaliyetlerini ortaya koymaktadır. İstanbul'a yakınlığı oldukça kısa olan Üsküp'te yer alan Uluslararası Balkan Üniversitesi kaliteli bir İngilizce eğitim sunarak uluslararası üniversite ortamını yaşamak isteyenler için tercih edilebilir. Ayrıca Yüksek Öğrenim Kurumu tarafından tanınan ve üniversite lisans programları sayesinde sizlere ekonomik üniversite programı sunmaktadır.

Uygun Ve Kaliteli Eğitim

Bünyesinde çok fazla Türk öğrenciyi barındıran kurum, aynı zamanda uygun eğitim ücretlerine sahip bir üniversitedir. Ancak bu okulun zorlu ekonomik şartlar dahilinde Türk öğrencilere verdiği en büyük destek uygun fiyatları değildir. Uluslararası Balkan Üniversitesi, Türkiye’den gelen öğrencileri için taksit seçeneğiyle birlikte, yıllık eğitim ücretini Türk lirası ile ödeme şansını da sunmaktadır. Ailelerin ve öğrencilerin keseleri için büyük bir avantaj olan bu durum, okulun tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Aynı zamanda Makedonya öğrenci dostu bir ülke olduğundan dolayı, yurtdışında üniversite okumak isteyenler için ülke ve okul tercih listesinin başında gelmektedir.

Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin ismindeki “uluslararası”, sadece okulu prestijli olarak göstermek için konulmuş bir ünvan değildir. Balkan Üniversitesi eğitim standartları açısından gayet uluslararası bir eğitim kurumudur. Bunun en önemli ispatlarından birisi, Balkan Üniversitesi’nin eğitim dilinin İngilizce olmasıdır. Üniversite eğitimi almakla birlikte bu sayede yabancı dillerini de geliştirme fırsatı bulan öğrenciler, üniversitede bulundukları sürece dünyadaki en çok konuşulan dili de öğrenme fırsatına ulaşırlar.

Balkan Üniversitesi hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız