DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Baltık Ülkelerinin İncisi Litvanya'da Sınavsız Üniversite Okuyun

Baltık ülkelerinin en güzel ülkesi olan Litvanya, yurt dışında sınavsız eğitim alabileceğiniz ülkelerin başında gelmektedir. Litvanya; mimarisi, tarihi yapıları, eğlenceli öğrenci hayatı, yeşili bol doğası ve sahilleri ile dikkat çeken üç Baltık ülkesinden biridir. Ülkede resmi dil olan Litvanca’nın yanı sıra Rusça ve İngilizce de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 2004 yılından beri Avrupa Birliği üyesi olan Litvanya, eğitim anlamında da kendini oldukça geliştirerek vizyon sahibi, yenilikçi, akademik kaliteye önem veren üniversiteleri ile çok kapsamlı bir eğitim vermektedir. Yurt dışında üniversite okumak ve yurt dışında yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilerin okumak ve yaşamak isteyeceği Litvanya, hem öğrenci dostu hem de doğa dostu olmasından dolayı oldukça ilgi görmektedir.

Doğa Harikası Bir Başkent: Vilnius
Doğasının ve mimari yapısının oldukça uyumlu bir şekilde birlikte var olabildiği Litvanya’da, okurken gezip görebileceğiniz pek çok ilgi çekici şehir vardır. Bunlardan birisi de başkent Vilnius’tur. Vilnius’ta bulunan Vilnius Üniversitesi, Doğu ve Orta Avrupa’nın en eski yükseköğretim kuruluşlarından biridir. Litvanya’nın en önemli ve büyük bilimsel merkezi olan Vilnius Üniversitesi bünyesinde, 12 fakülte, 7 enstitü, 2 üniversite hastanesi, 4 fakülteler arası öğretim ve araştırma merkezi, eski bir kütüphane, Modern Bilim İletişim ve Enformasyon Merkezi, Astronomik Gözlemevi, Botanik Bahçesi ve bir adet de kiliseyi barındırır. Vilnius Üniversitesi sözel bilimlerden sayısal bilimlere pek çok programdan oluşmaktadır. Üniversitede aynı zamanda sınavsız eğitim alabilirsiniz. Kurum, aynı zamanda dünyanın en kaliteli ilk 1000 üniversitesi arasında yer almaktadır. 

Sınavsız Litvanya Üniversiteleri
Litvanya sınavsız eğitim uygulayan ülkelerden biridir. Dolayısıyla bir yandan çok yönlü bir akademik eğitim imkanı tanırken bir yandan da bunu öğrenciyi zorlamadan yapar. Litvanya'da Vilnius Üniversitesi gibi daha pek çok kaliteli kurum bulunmaktadır. Kaunas Teknoloji Üniversitesi, Klaipeda Üniversitesi, Vilnius Gediminas Teknik Üniversitesi yurt dışında uygun fiyatlarla ve sınavsız eğitimle üniversite okuyabileceğiniz saygın kurumlar arasında yer alır. 

Uygun fiyatlarla yurt dışı eğitimi alabileceğiniz diğer kurumlar hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek alanında deneyimli uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız