DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Bilgi Çağında Uzaktan Eğitimle Yıldızınızı Parlatmak İster misiniz?

Uzaktan eğitim ile üniversite eğitimi almak bugün pek çok açıdan avantajlı bir tercihtir. Özellikle halihazırda bir işte çalışanlar, evli kişiler ve bulunduğu konumdan ayrılma cesareti olmayanlar için uzaktan eğitim, üniversite okuyabilmek için oldukça iyi bir seçenektir. Aslında bu eğitim programı herkese hitap etmektedir. Lisans eğitimi alabileceğiniz gibi yüksek lisans eğitimi yapabilir ve kariyerinizi bu doğrultuda şekillendirme imkanı yakalayabilirsiniz.

Örgün öğretim diploması ile akademik açıdan farklılığı bulunmayan uzaktan eğitim imkânı, çeşitli sebeplerden dolayı yurt içinde kalan öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Peki, yurt dışında uzaktan eğitim lisans programları sunan üniversiteler hangileridirler?

Makedonya Ve Uzaktan Eğitim Fırsatları

Makedonya’daki  Uluslararası Vizyon Üniversitesi, uzaktan eğitim sağlayan akademik kurumların başında gelmektedir. Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip olan bu üniversite, dört adet fakültede lisans, lisans tamamlama, yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları sunmaktadır. Kurum, aynı zamanda Bologna sürecine dahildir ve Türkiye’de eğitim veren üniversitelerin programlarına uygundur. Aynı zamanda kurumun eğitim dillerinden birisi Türkçe olduğundan dolayı, akademik süreciniz devam ederken yabancı dil öğrenmek zorunda da kalmazsınız.

Ukrayna Ve Uzaktan Eğitim Fırsatları

Ukrayna’nın Odessa kentinde yer alan Odessa Uluslararası Humanitarian Üniversitesi de uzaktan eğitim fırsatı sunmaktadır. Son derece gelişmiş bir eğitim veren ve Avrupa standartlarının tümünü bünyesinde barındıran üniversite, uzaktan eğitim alma isteğinde olan öğrenciler için olabilecek en iyi seçeneklerden birisidir. Dördüncü akreditasyon seviyesinde eğitim veren ve hem Rusça hem de İngilizce dillerinde derslerin olduğu kurum, Bologna sürecine de dahildir.

Uzaktan eğitim, kariyerine başlamış ve iş hayatında bir konuma gelmiş kişilerin de, ikinci üniversite eğitimi almaları ve bu sayede kariyerlerinde ve hayatlarında daha da ilerlemeleri ve ufuklarını genişletmeleri için bulunmaz bir fırsattır. Zaman ve mekan konusunda öğrenciyi serbest bırakan uzaktan eğitim programları, yurt dışında üniversite okuma hayalinde olan fakat buna halihazırda vakti olmayan kişiler için kaçınılmaz bir fırsattır. Devam zorunluluğu olmadan üniversite okumak gibi önemli bir olanak sunan bu eğitim kurumları kariyeriniz için harika bir adım olacaktır.

Daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız