DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Cana Yakın İnsanları Gibi İçinizi Isıtacak Bölüm Ücretleriyle  Makedonya Üniversiteleri

Makedonya, öğrenci dostu ülkeler dendiği zaman akla ilk gelen yerlerin başında gelmektedir. Gerek verdiği kaliteli eğitimleri gerekse de uygun harç ücretleri ile Makedonya üniversiteleri, yurt dışında üniversite okumak isteyen pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Peki bu okullar hangileridir? Makedonya'da eğitim hayatı nasıldır? Hepsini bu yazımızda sizler için derledik.

Uygun Fiyatlı Ve Sınavsız Eğitimi İle Balkan Üniversitesi

Yurt dışında hem sınavsız hem de uygun fiyatlı bir eğitim istiyorsanız Uluslararası Balkan Üniversitesi tam size göredir. Balkanların en gözde ülkelerinden biri olan Makedonya’da bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde çok uygun eğitim ve yaşam maliyetleriyle, yalnızca lise diplomanızla kayıt yaptırabilirsiniz. Uluslararası Balkan Üniversitesi, Makedonya’nın başkenti Üsküp’de bulunmaktadır. Kurum tamamıyla uluslararası bir eğitim kurumudur. Avrupa ya da ABD’deki diğer  üniversitelerin, yüksek orandaki eğitim ücretlerini karşılayamayan öğrenciler için  harika bir alternatiftir.

Uluslararası Balkan Üniversitesi’nde Türkiye’de yüksek puan gerektiren Mühendislik, Hukuk ve Mimarlık gibi bölümlere üniversite sınavı veya puan engeline takılmadan başlayabilirsiniz. Bundan dolayı da bu prestijli okul, Türkiye dışında bu bölümlerde eğitim almak isteyen kişiler için oldukça idealdir. Kurumun fakültelerinde Mimarlık, Bilgisayar Mühendisliği, Grafik Tasarım, Görsel Sanatlar ve Medya, Halkla İlişkiler, İşletme, Bankacılık ve Finans gibi kaliteli alanlarda uygun fiyatlı bir eğitim almanız gayet mümkündür. Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin sunduğu en önemli avantajlardan biri de Türk Lirası üzerinden ve taksitle ödeme kolaylığı sunmasıdır. Hazırlık bölümünün ücreti 4 taksitle ödenir. Lisans bölümlerinin ücretleri ise 6 taksitle ödenmektedir.

Vizyon Üniversitesi İle Kaliteli Bir Eğitim Sizi Bekliyor

Vizyon Üniversitesi Makedonya'nın Gostivar şehrinde eğitim veren bir üniversitedir. Gostivar, Makedonya’da Türk nüfusun en yoğun olduğu kenttir. Uluslararası Vizyon Üniversitesi'nde 5 fakültede lisans ve yüksek lisans programları uygulanmaktadır. Üniversitenin Türkçe eğitim vermesi Türkiye'den pek çok öğrencinin bu üniversiteyi tercih etmesine neden olmaktadır.

Vizyon Üniversitesi kendi ülkesinde Türkçe eğitim konusunda akreditasyon alabilmiş olan ve YÖK tarafından tanınan Avrupa’daki tek üniversitedir. Eğitim ve öğretim aşamalarında etik değerleri benimsemiş, toplum yararına bir sistem kurgulayan, Avrupa standartlarında eğitim kalitesine sahip üniversite; her yıl yurt dışından öğrenci kabul etmektedir.

Makedonya üniversiteleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizde görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız