DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi'ne Hangi Tarihlerde Kayıt Olabilirim?

İspanya'nın önde gelen kurumları arasında gösterilen Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi, yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler için ideal bir seçenektir. Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi (CSSS),  Avrupa’nın girişimcilik başkenti olarak da bilinen Barselona şehrinde bulunmaktadır. Son teknoloji e-öğrenim platformu ile sınıflarda birebir eğitim kültürü CSSS'te mükemmel bir denge oluşturmuştur. CSSS öğretim üyeleri yenilikçi düşünen tecrübeli eğitimciler olmanın yanı sıra kendi uzmanlık alanlarında değişimin öncüleridir. CSSS, faaliyetlerini son derece yetkin bir akademik ve idari personelle yürütmektedir. Peki üniversiteye hangi tarihlerden kayıt olunur?

Üniversite Hakkında Bilgiler
CSSS’te eğitim alan öğrenciler, akademik olanakların yanı sıra muazzam kültürel etkinlik seçeneklerinden de faydalanırlar ve bu sayede kritik düşünme becerilerini geliştirerek sosyal katılım konusunda da büyük aşama kaydederler. CSSS, öğrencilerini dünya arenasında değişim başlatan oyuncular olarak yetiştirme vizyonuyla faaliyet gösteren yenilikçi bir üniversitedir. Kurum bünyesindeki öğrencilere, çeşitli sektörlerdeki profesörler ve profesyonel uzmanlar rehberlik ederek,  canlı ve akademik bir uluslararası ortam yaşama fırsatı sunulmaktadır. Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi, öğrencilerin akademik tartışmalara aktif olarak katılmayı ve katkıda bulunmayı teşvik eden yenilikçi bir öğretim stilini takip eder. Hiper rekabetçi bir dünyada, öğrencilerin kariyer gelişimi için iyi bir konumda duracak beceri ve yeteneklerini geliştirmek ve buna ön ayak olmak, kurumun esas hedeflerinden biridir.

Üniversite öğrencilerine lisans ve yüksek lisans yapma olanağı sunmaktadır. Lisans programları arasında Turizm ve Otelcilik Yönetimi ile İşletme Yönetimi bulunmaktadır. Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya, Uluslararası İş İlişkileri, Veri Bilimi ve İş Analitiği gibi pek çok alanda ise yüksek lisans programı vardır. Ayrıca kurum, İnşaat ve Çevre Mühendisliği ve Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği bölümlerinde de online eğitim vermektedir. Son teknolojinin kullanıldığı e-öğretim platformunun faaliyeti ve sınıflarda verilen geleneksel eğitimin birleştirilmesi, öğrencilere interaktif ve geleneksel bir üniversite eğitimini bir arada sunmaktadır. İnteraktivitenin ve klasik öğrenimin, teorinin ve pratiğin profesyonelce harmanlandığı kurumda alınacak bir eğitim, öğrenciyi hem yüksek öğrenimin güçlü altyapısıyla donatacak, hem de aynı anda onu dış dünyaya katılımı sayesinde, iş hayatına hazırlayacaktır. Üniversite bünyesinde öğrenciler aynı zamanda staj yapma imkanı bulmaktadır. 

Kurumun kayıt tarihleri hakkında bilgi almak için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Korona sürecinden dolayı bizler de daha çok online olarak hizmet vermekteyiz. Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilir, bizi telefonla arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. 
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız