DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Cazip Fiyatları ve Kaliteli Eğitimiyle Vizyon Üniversitesi

Cazip fiyatları ve kaliteli eğitimiyle Vizyon Üniversitesi, yurt dışında eğitim almak isteyen pek çok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Makedonya’nın Gostivar isimli şehrinde bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Avrupa’nın en gözde okullarından biridir. Okul, Türk nüfusun yoğunlukta olduğu ve Türkçe’nin yaygın olarak konuşulduğu 80.000 nüfuslu kentte eğitim hayatını sürdürmektedir.

YÖK Tanınırlığı Bulunan Kaliteli Bir Kurum: Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Türk öğrencilerin yurt dışında eğitim almak için en çok tercih ettikleri üniversitelerden biri Uluslararası Vizyon Üniversitesi'dir. Makedonya’nın Gostivar şehrinde bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, hem yurt dışında okumak hem de yabancılık çekmek istemeyen Türk öğrenciler için en doğru seçenek. Gostivar şehrinde Türk nüfusu oldukça yoğunlukta olup Türkçenin yaygın konuşulduğu bir yerdir. Türkçe eğitim veren ve Türkiye’deki ders programlarına uygun hazırlanan eğitim programları sayesinde Vizyon Üniversitesi’nden mezun olan Türk öğrenciler YÖK tanınırlığı konusunda da sıkıntı yaşamamaktadırlar. Eğitim dilinin Türkçe olması, şehirde Türk nüfusunun yoğunlukta olması size kolayca adapte olma avantajı sağlayacaktır diyebiliriz.

Eğitim, öğretim ve araştırma alanlarında evrensel standartları ve etik anlayışları benimseyen Uluslararası Vizyon Üniversitesi aynı zamanda toplum yararı ve paydaş memnuniyetini de hedefleyen bir eğitim kurumudur. Bir yüksek öğrenim kurumu olarak bu prestijli okul, yurt dışında eğitim almayı isteyen herkesin ilk tercihleri arasında olmalıdır. Eğitim dünyasında kendisine açtığı yolda ulusal ve uluslararası eğitim / araştırma ağlarında pek çok nitelikli programı bünyesinde barındırmaktadır.

Ekonomik Seçenekleri İle Hayallerinizdeki Bölümü Okumayı Ertelemeyin

Uluslararası Vizyon Üniversitesi’ni rakiplerinin önüne geçiren bir olgu da kurumun gayet makul ücretleridir. Ekonomik açıdan Avrupa’daki diğer üniversitelere ve ABD’deki kurumlara kıyasla fiyat açısından makul olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi bu konuda gerçekten göz alıcıdır. Makedonya’nın maddi açıdan rahat bir ülke olduğunu da göz önünde bulundurduğumuzda bu kurumda gayet rahat bir öğrencilik yaşamı sürdürebilirsiniz.

Vizyon Üniversitesi, uluslararası kalitede bir eğitimi servet ödemeden, uygun fiyatla almanızı sağlar. Kurumun sunduğu uygun fiyatlılık sayesinde eğitim gördüğünüz ülkede hapsolmak yerine bol bol seyahat edebilir ve yaşam tecrübesi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bu tecrübeyle eğitim hayatınıza yeni perspektifler getirerek ufkunuzu da genişletebilirsiniz. Geniş düşünmek isteyenler için Uluslararası Vizyon Üniversitesi harika bir seçenektir.

Kayıt bilgisi almak ve başvuruda bulunmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir ya da bizlere iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız