DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Covid19 İle Adını Sıklıkla Duyduğumuz Bir Sistem: Uzaktan Eğitim

Koronavirüs süreci başladıktan sonra çalışma ve eğitim hayatımız, sosyal aktivitelerimiz ve  tüm yaşamımız birkaç hafta içinde tamamen değişti. Özellikle bu süreçte eğitim hayatında bir çok yenilik meydana geldi. Yurt dışında ve yurt içinde bulunan okullarda örgün eğitim yerine uzaktan eğitim ile ders verilmeye başlandı. Covid19 ile adını sıklıkla duyduğumuz bir sistem olan uzaktan eğitim, aslında sandığımız kadar yeni bir sistem değil. Türkiye'de ve yurt dışında çok uzun zaman önce öğrencilere uygulanmaya başlanan online eğitim sistemi, bir çok açıdan avantaj sağlamaktadır.

Online Eğitimin Faydaları
Uzaktan veya online eğitim özellikle çalışanlar için oldukça önemli bir eğitim sistemidir. Birebir ders işleme ve devam mecburiyeti olmayan uzaktan eğitimde sadece sınavlara girerek, derslere katılma imkânı bulunmaktadır. Yurt dışında uzaktan eğitim veren üniversitelerin olması bir ayrıcalıktır. Çünkü bu üniversitelerde sınavsız olarak lisans programlarına katılma imkânı bulabilirsiniz. Hatta 30 yaş üzerine dahi bu şansı sağlayan yurt dışındaki üniversitelerden Ukrayna'da bulunan üniversiteler, oldukça büyük avantaj sunmaktadır. Uzaktan eğitim lisans programlarına katılarak diploma alabilir ve Avrupa standartları ile kaliteli eğitim veren bu üniversitelerden siz de mezun olabilirsiniz.

Yurt Dışı Üniversitelerinde Uzaktan Eğitim İmkanı
Avrupa'da bulunan üniversitelerde pandemi sürecinde uzaktan eğitim alabilirsiniz. Yurt dışı uzaktan eğitim lisans programları içerisinde dilerseniz kendi dalınız ile ilgili bölümü seçebilir ya da farklı bölümlerde de okuma imkânı bulabilirsiniz. Uzaktan eğitim lisans programları fiyatları, vize işlemleri, konaklama, YÖK denkliği, tanınırlık ve akredite gibi birçok sorunun cevabını Draft Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık hizmetimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Danışmanlarımız sizlerle uzaktan eğitim lisans programları ile ilgili geniş kapsamlı bilgiler paylaşacaktır. Ayrıca eğitim döneminiz boyunca danışmanlık hizmetimiz düzenli olarak devam etmektedir.

Yurt dışında uzaktan eğitim veren kurumlar hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerimizde görüşebilir ya da dilerseniz online iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz. Yaşanan bu trajik süreci olumlu bir hale getirmek için Draft Eğitim ailesi olarak yanınızdayız.
 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız