DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Deneyimli Eğitim Kadrosu ve Ders Kaynakları ile  Uzaktan Hukuk Eğitimi Veren Üniversiteler

Uzaktan eğitim, yurtdışında da verilebilen bir eğitim çeşididir. Eğer ki günlük yaşantınız oturmuşsa, mesleğinizi elinize almışsanız ve hayatınızı sürdürüyorsanız,  içinizde kalan üniversite hayalini gerçekleştiremeyeceğiniz için üzülmeyin. Çünkü yurtdışında bulunan pek çok üniversite uygun ücretli uzaktan eğitim programlarına sahiptir.

Yurtdışında üniversite okumak her ne kadar kulağa çekici gelse de hali hazırda Türkiye’de yaşayan birisi için zorlu olabilir gibi bir düşünceniz varsa korkmamalısınız. Zira uzaktan eğitim fırsatıyla başka bir ülkenin ağır ekonomik masraflarıyla ve sevdiklerinizden ayrılmadan, kolayca yurtdışı eğitimi alabilirsiniz. Uzaktan eğitim alacağınız üniversiteye sadece sınav zamanlarında giderek ve mevcut yaşamınızın düzenini bozmadan, YÖK tarafından tanınırlık kazanmış eğitim kurumlarında global standartlarda bir diplomaya kavuşabilirsiniz. Peki, hangi üniversiteler kaliteli uzaktan eğitim programlarıyla isimlerini duyurmuşlardır?

Makedonya FON Üniversitesi

Draft Yurtdışı Eğitim’in partnerlik yaptığı uzaktan eğitim veren okulların başında Makedonya’nın başkenti Üsküp’te bulunan FON Üniversitesi gelmektedir. Dünya standartlarında bir eğitim öğretim kalitesine sahip olan bu güzel üniversite aynı zamanda Avrupa’nın önemli ülkelerinin üniversiteleriyle işbirliği programları yürütmektedir. FON Üniversitesi aynı zamanda Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip olan ender üniversitelerden biri olduğu için anadilinizde eğitim çalışmaları yürütme imkanını da size sağlamaktadır. Uzaktan eğitim konusunda da bu üniversite uzman kadrosu ve geniş çaplı yayınlarıyla size büyük bir destek sağlayacaktır.

Odessa Uluslararası Humanitarian Üniversitesi

Ukrayna’nın en büyük liman kenti Odessa’da yer alan Odessa Humanitarian Üniversitesi de uzaktan eğitimi alabileceğiniz en kaliteli şekilde alacağınız bir başka üniversitedir. 4. seviye akreditasyona sahip olan ve Bologna Antlaşması’na uyan bu kurum bu sebepten dolayı iyi bir akademik saygınlığa sahiptir. Ukrayna’nın teknolojik açıdan en gelişmiş üniversitelerinden olan Odessa Humanitarian Üniversitesi’nde 4 fakülte, 2 enstitü ve 17 bölüm bulunmaktadır. Kurum Rusça ve İngilizce bir müfredat ile eğitim vermektedir.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Makedonya’nın Gostivar şehrinde bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Gostivar isimli Türk nüfusun yoğun olduğu bir şehirde bulunmaktadır. Bu konumundan dolayı üniversite Türkçe akreditasyona sahip olup Türkçe dilinde eğitim veren bölümleri içinde bulundurur. Uluslararası Vizyon Üniversitesi, hem ulusal hem de global düzeyde akademik araştırmalar yürüten bir eğitim kurumu olmakla birlikte Türkçe kaynaklar eşliğinde uzaktan eğitim almak isteyenlerin seçimidir.

Siz de mevcut düzeninizi bozmadan, kaliteli bir yurtdışı eğitimini uzaktan öğrenim programı ile almak ve kayıt yaptırmak için Draft Yurtdışı Eğitim’in İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerini ziyaret ederek, yurtdışı eğitimi konusunda kendini ispatlamış uzman eğitim kadromuz ile yüz yüze görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız