DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Devam Zorunluluğu Olmayan Uzaktan Eğitim Programları

Devam zorunluluğu olmayan uzaktan eğitim programları, özellikle halihazırda bir işte çalışan ya da bulunduğu yeri terk etme imkanı olmayan kişiler için oldukça ideal bölümleri bünyesinde barındırır. Uzaktan eğitim artık günümüzde sıklıkla kullanılan bir eğitim sistemi haline gelmiştir ve özellikle yurt dışı üniversitelerinde uygulanmaktadır. Peki hangi üniversitelerde uzaktan eğitim alınabilir? Bu okullardan hangileri kalitelidir? Sınavsız bir eğitim mümkün mü?

Yurt Dışında Uzaktan Eğitim İmkanı
Yurt dışında üniversite okumak istiyorsanız ancak çalışıyorsanız veya devamlı okula gitmek için vaktiniz yoksa Makedonya’da bulunan uzaktan eğitim veren üniversiteleri tercih edebilirsiniz. Makedonya'da uzaktan eğitim veren üniversitelerde üniversite giriş sınavına girme koşulu olmadan, uzaktan eğitim imkanı bulunan bölümlerde eğitim alabilirsiniz. Uzaktan eğitim almak için gereken koşullardan biri, yılda iki kez sınavlara katılım sağlamanızdır. Makedonya’da bulunan üniversitelere gidebilmeniz için vize koşulu yoktur; 90 günü aşmamak kaydıyla, sadece pasaportunuz ile Makedonya'ya rahatlıkla giriş çıkış yapabilir ve konaklayabilirsiniz. Bu da size ülkeye giriş çıkış yapabilme konusunda kolaylık sağlamaktadır.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Ve Uzaktan Eğitim
Eğitim-öğretim ve araştırmada evrensel ölçüt ve etik değerleri benimseyen ve toplum yararı ile paydaş memnuniyetini ilke edinen Uluslararası Vizyon Üniversitesi, bir yükseköğretim kurumu olarak, eğitim dünyasında kendine açtığı yolda ulusal ve uluslararası eğitim ve araştırma ağlarından en verimli şekilde yararlanıp nitelikli insan gücünü artırma ve geliştirme çabası içerisindedir. Verdiği uzaktan eğitim ile Avrupa'da üniversite okuma hayalleri olan öğrencilere kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Bilişim Mühendisliği, Hukuk, İktisat, Mimarlık, Psikoloji gibi bölümlerde uzaktan eğitim alabileceğiniz Vizyon Üniversitesi'nde yüksek lisans ve lisans tamamlama imkanı da bulunmaktadır.

Makedonya; adeta Türkiye’den bir kesit gibidir. Bu nedenle sınavlar için gittiğinizde iletişim ve kültür açısından herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sınavlarınızın olduğu süre boyunca uygun fiyatlı apartlarda konaklama imkanınız bulunmaktadır. Draft Eğitim olarak uzaktan eğitim ile ilgili tüm prosedür ve ayrıntılar hakkında yardımcı olmaktayız. Uzman ve özverili kadromuz ile dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bize online iletişim formundan ulaşabilir ya da Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız