DRAFT BLOG

Dil Eğitimi ile Geleceğinizde Açılabilecek Fırsatlar

Yurt dışında dil eğitimi almak, geleceğiniz ve kariyeriniz açısından oldukça önemli bir mevhumdur. Zira artık yabancı dil bir zorunluluktan ziyade bir ihtiyaç haline dönüşmüştür. Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen dünyamızda yabancı dil öğrenmiş olmak her açıdan avantajlı bir durumdur diyebiliriz. Bunun en önemli nedeni, artık yabancı dilin hayatımızın ve mesleğimizin her alanında fazlasıyla karşımıza çıkıyor oluşudur. Bu durumda yapılabilecek en önemli şey,  yurt dışında kaliteli ve saygın bir kurumdan yabancı  dil eğitimi alıyor olmaktır. Peki hangi dil okulları dünyanın en uygun ve en kaliteli dil okullarıdır?

İtalya'nın En Saygın Dil Okulu: Centro Fiorenza Dil Okulu

Görkemli mimarileri ve heybetli yapıları ile ün salmış İtalya, zengin dil seçeneklerini de bünyesinde barındırır. Bu okullardan ilki Centro Fiorenza Dil Okulu'dur. 1982 yılında kurulan kurum, prestijli ve görkemli bir sarayda yer almaktadır. Arno Nehri'ne bakan pencerelerden Floransa'nın ve ünlü Ponte Vecchio'nun keyifli manzarasının tadını çıkararak harika bir dil eğitimi alabilirsiniz! 20 saatlik bir Temel İtalyanca eğitimini haftalık 210 Euro gibi makul bir fiyata karşılayabilirsiniz.

Malta'da Kaliteli Bir Dil Eğitimi Fırsatı: Eurocentres Msida Dil Okulu

Malta'nın en kaliteli dil okulu olan Eurocentres Msida Dil Okulu, yurt dışında kaliteli ve uygun fiyata yabancı dil eğitimi alacağınız önemli bir kurumdur.   Okul binasında ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, bilgisayar odası, bahçe, interaktif tahtalar, öğrenme merkezi, kütüphane, ortak alan ve harika bir teras bulunmaktadır. Dil eğitiminin en uygun ve en güzel şekilde alınacağı bu kurum, yurtdışında yabancı dil eğitimi almak isteyen çoğu kişinin gözde okullarındandır. 20 saatlik Temel İngilizce programını, haftalık 165 Euro'ya alabilirsiniz.

İngilizce'yi Anavatanında Öğrenin: Oxford English Academy

Oxford’da bulunan Oxford English Academy, bu heyecanlı şehrin temel değerlerini paylaşır. OEA, samimiyeti, kalitesi ve esnekliğiyle bilinen bir okuldur. Gelenekseli modern unsurlarla harmanlayan OEA, aynı zamanda Oxford’u öğrencilerin ayağına getiren bir dil okuludur. Oxford English Academy’nin İngiltere kampüsü, Uluslararası Kolejlere Yönelik Akreditasyon Servisi (ASIC) tarafından akredite edilmiştir. Bu saygın kurumun haftalık ders ücreti 225 Sterlin'den başlamaktadır.

Yurt dışında kaliteli ve uygun bir şekilde dil eğitimi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız