DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Dil Eğitiminde Yükselen Markalar: İrlanda

Kendine has büyüleyici sokakları, zengin tarihi, mükemmel doğası ve İngiltere’ye olan yakın konumu ile bilinen İrlanda, dünyanın dört bir yanından gelen yabancı öğrencileri hem yüksek öğrenim kurumları hem de dil okullarında en iyi şekilde ağırlayan bir ülkedir. Bu ülkenin ekonomik, turistik ve kültürel kalbi olan Dublin şehrinde pek çok kaliteli dil okulu bulunmaktadır. Fantastik bir atmosfere sahip olan Dublin şehri sunduğu doğal güzellikler ve hareketli yaşantısıyla huzur veren bir atmosferi eğlenceli bir yaşam biçimiyle birleştirmektedir.Dil eğitimi dendiği zaman akla ilk gelen ülkelerden biri olan İrlanda, kaliteli ve saygın dil okulları ile de tanınmaktadır.

Peki bu okullar hangileridir?

Dil eğitimine fazlasıyla önem veren İrlanda, İngilizce'nin çok yoğun bir şekilde konuşuluyor olmasından dolayı, yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilere partiği bol ve kaliteli bir dil eğitimi sunmaktadır. Özellikle Dublin’de bulunan dil okulları, başarıları ve kalitesiyle kendini kanıtlamıştır.

Birchwater Education İle Farkı Yakalayın

İrlanda’nın kendine has ve şirin kenti Limerick’in merkezinde bulunan Birchwater Education Dil Okulu, şehrin en modern İngilizce merkezi olan Riverstone Saat Kulesi’nde yer alır. 2016’da kurulan genç bir okul olmasına rağmen, doğru adımları atarak kısa sürede İrlanda’nın başarılı dil okulları arasına adını yazdırmıştır. Birchwater Education’da sunulan eğitim programları geniş akreditasyona sahip olup kurumun partnerleri arasında NCC Education, Trinity College London ve Institute of Commercial Management gibi çok saygın kurumlar yer alır.

Bir Dil Okulundan Fazlası: Castleforbes College

Başkent Dublin’in merkezinde bulunan Castleforbes College Dil Okulu, konumu ile şehrin en işlek ve merkezi yerinde bulunmaktadır. İrlanda’nın gözde turistik şehri ve başkenti olan Dublin, BBC tarafından yaşanacak en iyi başkent olarak seçilmiş bir şehirdir. Tarihi çeşitliliği mimarisinden belli olan Dublin’in geçmişi M.Ö. 1. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Her Pazartesi başlayabileceğiniz kursta ders süresi 50 dakika olup sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Castleforbes College’da dilbilgisini geliştirmek, konuşma pratiği yapmak veya kelime dağarcığını geliştirmek isteyenler için belirli konular üzerinde yoğunlaşabilecekleri birebir öğrenim programı da mevcuttur.

Kalitesi İle Adından Sıkça Söz Ettiren Bir Kurum: Kaplan International Dublin Dil Okulu

Dublin’in merkezinde bulunan Kaplan Dil Okulu, öğrencilerin %98’i tarafından önerilen çok kaliteli bir eğitim kurumu olup dünyaca ünlü Kaplan Okulları güvencesiyle hizmet vermektedir. Okulda yaklaşık 53 ülkeden ortalama 235 öğrenci dil eğitimi almaktadır. Yaş ortalamasının 22-25 olduğu okulda 10 ferah derslik bulunur. Kaplan Dublin Dil Okulu’ndaki tüm öğrenciler CELTA veya eşdeğer sertifikalara sahiptir. Üniversite Yerleştirme Hizmeti kapsamında öğrenciler kaliteli üniversitelere giriş sınavları için hazırlanırken IELTS gibi dil sertifikalarına yönelik kurslar da bulunmaktadır.

İrlanda'da dil eğitimi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız