DRAFT BLOG

Dil Eğitiminde Yükselen Markalar: Kanada

İngilizce'nin ve Fransızca'nın anavatanı olan ülkelerden biri olan Kanada, dünyanın en iyi yabancı dil eğitimini veren ülkeler arasında yer almaktadır. Yüksek refah seviyesi ve eğitime verdiği önem ile de tanınan ülke, yurt dışında dil eğitimi almanız gereken yerlerin başında gelmektedir. Ülke aynı zamanda pek çok kaliteli üniversiteye de ev sahipliği yapmakta olup, eğitim anlamında son derece reformist bir bakış açısı ile öğrencilerini yetiştirmeyi hedeflemiştir.

Bünyesine göç eden insanlara neredeyse kendi vatandaşlarıyla eşdeğer haklar sunması ile uluslararası kamuoyunun takdirini kazanan Kanada’da aynı zamanda Fransa’daki ve İngiltere'deki kurslarla rekabet edebilecek bir seviyede dil eğitimi verilmektedir. Fransızca’nın resmi olarak kabul edildiği Quebec eyaletinde dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir Fransızca dil eğitimini eğitimini alabilirsiniz. Fransızca öğretmeyi bir disiplin ve yaşam tarzı olarak benimsemiş eğitmenleri sayesinde Kanada’da alınacak bir dil eğitimi sizi İngilizce’nin her detayına hakim kılacaktır.

Dört Farklı Kampüsü İle SSLC Dil Okulu

Kanada'nın en iyi dil okullarından biri olan bu saygın kurum, yurt dışında yabancı dil eğitimi alabileceğiniz kaliteli kurumlar arasında yer almaktadır. Açılımı Sprott Shaw Language School olan SSLC; Kanada’da Vancouver, Surrey, Victoria ve Toronto olmak üzere dört farklı kampüste eğitim veren, son derece kaliteli bir dil okuludur. Çok çeşitli alanlarda verilen dil eğitiminin yanı sıra, üniversite hazırlık (pathway) programları da sunulmakta olup öğrenciler üniversiteye geçiş konusunda titizlikle yönlendirilmektedir. Üniversiteye yerleştirme konusunda ücretsiz danışmanlık sağlaması SSLC’yi ön plana çıkaran önemli bir avantajdır.

Toronto'nın Merkezinde Bir Dil Okulu: Real Institute Toronto

Real Institute Toronto, Kanada'nın en gözde dil okullarından biridir. Toronto'nun merkezinde bulunan Ryerson Üniversitesi’ne bağlı Real Institute kurumunun tema bazlı müfredatı ile Üniversite’nin dil edinimi uzmanları tarafından hazırlanan ESL/EAL  programları büyük başarı elde etmektedir. Öğrencilerin kendi dil öğrenimleri için sorumluluk almalarını sağlayan tematik modül yaklaşımları vardır. İkinci dil ediniminde lider olan eğitmenler tarafından, öğrencilerin yaşadıkları deneyimler ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen programlarda en güncel dil edinim metodolojileri kullanılmaktadır. Amacınız, ister üniversitede daha fazla başarı elde etmek için yeterlilik düzeyinizi yükselmek ister küresel iş piyasasının zorluklarına hazırlanmak olsun, okul hedefinize uygun bir program ile ihtiyacınız olan eğitimi sağlayacaktır.

Kanada'da prestijli bir dil eğitimi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul'da bulunan ofislerimizi ziyaret ederek dil eğitimi konusunda kendini geliştirmiş uzman eğitim kadromuz ile yüz yüze görüşebilir veya talep formundan bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız