DRAFT BLOG

Tüm Almanya İçerikleri
Tüm Macaristan İçerikleri
Tüm Makedonya İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Niyet Mektubu Nedir? Nasıl Yazılır?

Bugün eğitim almak için yurtdışı üniversitelerine başvuru yaparken gerekli olan evraklar arasında öne çıkan niyet mektubu hakkında konuşacağız. Üniversite eğitiminiz için neden o okulu tercih ettiğiniz, neyi hedeflediğiniz, kim olduğunuz gibi bilgileri net, anlaşılır bir şekilde anlattığınız niyet mektubu kabul aşamasında sizi ön plana çıkarabileceği gibi geriye de atabilmektedir.

Yurtdışı Eğitimi Soru Cevap Vol2 (yurtdışında okumak)

Yurtdışında okumak için gerekli olan evraklar nelerdir, son kayıt tarihleri nedir, devam zorunluluğu, burs imkânı gibi pek çok sorunuza cevap bulabileceğiniz bu videomuzda yurtdışı dil okulu ilgili de bilgi vermeye çalıştık.

Draft Eğitim İle Geleceğinize Yön Verecek Okulları Birlikte Belirleyelim

Daha iyi bir üniversite eğitimi herkesin arzuladığı, hayalini kurduğu bir şey. Çünkü yüksek eğitimi ne kadar iyi ve prestijli bir kurumda yaparsanız, çalışma yaşantınız da o şekilde olumlu gelişiyor. Ülkemizde iyi üniversite yok mu? Elbette ki var, fakat yurt dışı üniversitelerine kıyasla avantajları daha az olabiliyor. Ayrıca yurt dışındaki birçok iyi okul, puansız bölümleri ile dikkat çekiyor. Bu tür sebeplerden dolayı pek çok öğrencimiz yurt dışında üniversite eğitimi almanın yollarını araştırmaktadır. 

Yurt dışında üniversite okumak için önceden iyi bir araştırma yapmalı ve istekleriniz, hedefleriniz doğrultusunda kendiniz için doğru bir karar vermelisiniz. Yurt dışında eğitim almak için nasıl bir üniversitede okuduğunuz çalışma hayatınızda son derece etkili olacaktır. Bu tür büyük bir kararı düzgün bir biçimde verebilmek için hangi ülkelerde ne tür eğitim politikaları uygulandığına, üniversitelerinin ne tür olanaklar sağladığına, yaşam giderlerinin sizin şartlarınıza uygun olup olmadığına vb. bir dizi kolda bilgi sahibi olmalısınız. Bu da derinlemesine yapılan bir araştırma ve düşünme süreciyle mümkün olabilir.

Yalnız Kalmayın

Bu süreçte kafa karışıklığı yaşamanız veya nereden başlayacağınızı bilememeniz gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz.  Bunun için bir danışmanlık firmasının yardımını isteyebilirsiniz. İstek ve hayallerinizi değerlendirebileceğiniz, yurt dışı eğitiminiz için gereken kararları belirleyebileceğiniz bir eğitim danışmanlığı hizmeti almak isteyebilirsiniz. 

Bu aşamada Draft Eğitim, uzman eğitim danışmanlığı hizmetiyle eğitim sürecinizin başından sonuna kadar yanınızdadır. Eğitim danışmanlarımızın yardımıyla kendinize uygun bölümleri, okulları, ülkeleri gelin birlikte düşünelim. Hepsini birlikte değerlendirelim. Neyin sizin için daha iyi olacağını, hangi ülkede nerede kalabileceğinizi, hangi okulun avantajlarının size daha uygun olacağını birlikte belirleyelim. Böylelikle de yurt dışı eğitimi için vermeniz gereken bir karar sizin için “yerine getirilmesi gereken bir iş” olmaktan çıksın ve keyifle yaptığınız bir faaliyet olsun.

Bize Ulaşın

Yurt dışı üniversiteleri, en iyi fakülteler, yurt dışı eğitim ve yaşam masrafları üzerine merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz ne varsa uzman eğitim danışmanlarımızla konuşabilirsiniz. Eğer bize ulaşmak ve uzman eğitim danışmanlığı hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız internet sitemizde yer alan online iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız