DRAFT BLOG

Draft Eğitim İle Yurt Dışında Eğitim Fırsatı

Yurt dışında eğitim almak bir çok öğrencimiz için merak edilen bir süreçtir. Bu süreçte öğrencilerin ve ailelerinin aklına bir çok soru takılabilir. "Acaba yurt dışı kurumları çok mu pahalı?" ya da "Yurt dışında üniversite okumak çok mu zor?" gibi sorular kişilerin cevap bulmak istediği sorulardandır. Bir çok kişi bu süreçte doğru bir yönlendirme alamadıkları için yanlış bölüm ya da yanlış ülke tercihi yapabilmekteler. Bu da maddi ve manevi kayıplara yol açabilir. Ancak profesyonel bir danışmanlık firması sizi doğru yönlendirerek ihtiyacınız olan kaliteli okulu ve size uygun bölümü belirleyerek, sağlıklı bir üniversite eğitimi hayatı geçirmenize de olanak sağlamaktadır. İşte bu noktada Draft Yurtdışı Eğitimi, bütçenize ve size uygun bölüm ve üniversiteyi belirleyerek harika bir okul hayatı geçirmenizi sağlamaktadır. Bunun için uzmanlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz. Ancak biraz fikir sahibi olabilmeniz açısından gelin bir kaç okula hep beraber göz atalım.

Teknik Bir Eğitimin Kaliteli Adresi: Berlin Teknik Üniversitesi

Berlin Teknik Üniversitesi Almanya’nın Berlin kentinde bulunan bir araştırma üniversitesidir. 1879'da kurulan üniversite Avrupa'nın en prestijli eğitim kurumları arasındadır. Üniversite mühendislik alanları; Makine Mühendisliği, Ekonomi, Yönetim ve özellikle Bilgisayar Mühendisliği alanlarında yüksek sıralamalarda yer almasıyla bilinmektedir. Üniversite mezunları ve profesör listesinde ABD Ulusal Akademileri üyeleri, iki Ulusal Bilim Madalyası ödüllü bilim insanı ve on Nobel Ödülü sahibi yer almaktadır. Üniversite, şimdiye kadar çok popüler olan Endüstri Mühendisliği bölümünü sunan ilk üniversite olmasıyla da dikkat çekmektedir. Berlin Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü sanayinin bir ihtiyacı olan teknik ve yönetimsel uzmanlık bilgilerinin bir bölüm içindeki birleşimi olarak yaratmıştır ve bu bölüm Berlin Teknik Üniversitesi’nde 1926 yılından beri sunulmaktadır.

Uygun Bütçeli Ve Sınavsız Bir Eğitim: Lodz Üniversitesi

Kurum 1945 yılında kurulmuştur. Üniversitede 12 fakültede, 45′den fazla bölümde, Lehçe ve İngilizce eğitim verilmektedir. Lodz Üniversitesi, Polonya’nın en büyük ve en popüler üniversiteleri arasında saygın bir yere sahiptir. Üniversite, öğrencilerinin gelişimi için sürekli uluslararası işbirliği anlaşmaları yapmaktadır. Üniversitede 45 bölümde, 180′den fazla alanda uzmanlık eğitimi sunulmaktadır. Bununla birlikte birçok alanda doktora programı ile MBA’de dâhil olmak üzere 90′dan fazla alanda yüksek lisans programı tercih edilebilmektedir. Üniversitede; İletme, Bilgisayar Bilimleri, Kalkınma Ekonomisi, Ekohidroloji, İngilizce Dili ve Edebiyatı, Enformatik ve Ekonometri, Uluslararası İşletmecilik ve İşletme bölümlerinde lisans ve/veya yüksek lisans programlarında İngilizce eğitim verilmektedir.

Yurt dışı kurumları hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız