DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Dünya Çapında Popülerliği Artan Bölümler Hangileridir?

Gelişen dünyamızda, üniversitede okutulan bazı bölümler artık eski popülaritesini kaybetmiş olabilir. Zira teknoloji ve bilim her geçen gün kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Bu duruma uygun mesleklerin ortaya çıkması da son derece önemli bir durumdur. Özellikle yurtdışında eğitim hedefi olan öğrenciler, ileriye yönelik bölümler tercih edebilmektedirler. Bu son derece mantıklı bir karardır çünkü atılacak olan bu adım yenilikçi yapısını da bünyesinde barındırır. Peki dünya çapında popülerliği artan bölümler hangileridir?

Bitola Manastır Üniversitesi'nde Kriminoloji Okuyun

Aslında Kriminoloji eski popülaritesini kaybetmiş bir bölüm değildir. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte uygulamalar da kendini yenileyerek, modern bir hale gelmiştir. Kriminoloji, işlenen suçun ne ve nasıl olduğuna dair açıklama yapan, suçlu davranışın nedenlerini inceleyen, suçun önlenmesi ve suçlulukla mücadele ile ilgilenen bir bilimsel öğretidir. Özellikle Bitola Manastır Üniversitesi, bu dalda en iyi eğitimi veren yurtdışı okullarından biridir. Üniversitenin ana binası Güney batı Makedonya’da bulunan tarihi Bitola Manastır şehrinde yer almakta olup, bölgedeki yüksek eğitim alanındaki en önemli kurumlardan bir tanesidir.

Fon Üniversitesi'nde Multimedya Eğitimi Alın

Gelenekçi medya yapılarının günden güne hızla değiştiği dünyamızda, artık Sosyal Medya gibi kavramlar yer almaktadır. Bu durum bütün medya organlarını etkilemekte olup, çağımızın en önemli iletişim alanlarından biridir. Multimedya kavramı ise  animasyon, çizim, görüntü, grafik, metin, ses ve videoların bilgisayarda gösterilmesi, ayrıca dosyalarda saklanması, bilgisayar ağından iletilmesi ve sayısal olarak işlenmesi ile ilgili bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Makedonya'da yer alan Fon Üniversitesi, Multimedya bölümünü okuyabileceğiniz en saygın okullardan biridir.

Zenica Üniversitesi'nde Aile Hekimliği Alanında En Kaliteli Eğitim İmkanına Sahip Olun

Son yıllarda Tıp literatüründe karşımıza çıkan Aile Hekimliği bir tür Tıp disiplinidir. Diğer tıbbi branşlar  gibi kendine özgü bir eğitimi, uygulaması ve araştırma konusu bulunan  klinik bir branştır. Zenica Üniversitesi bu alanda alabileceğiniz en iyi eğitim fırsatını sunarak, yurtdışında Aile Hekimliği okuyabileceğiniz en iyi kurumdur. Okul, bir devlet üniversitesidir. Eğitim Fakültesi, Bosna-Hersek’in demokratik oluşum sırasında 1994 yılında Zenica’da kurulmuştur. İlk yıllarda Sınıf öğretmenliği ve Okul Öncesi Öğretmenliği eğitimleri verilirken şimdilerde fazlasıyla zenginleşen bölümleri ile eğitim hayatına devam etmektedir.

Yurtdışında kaliteli bir eğitim almak ve istediğiniz bölümleri prestijli bir imkan ile okumak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Uzman eğitim danışmanlarımız size gereken en doğru bilgiyi aktaracaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız