DRAFT BLOG

Tüm Çekya İçerikleri
Tüm Makedonya İçerikleri
Tüm Avusturya İçerikleri
Neden Yurtdışında Eğitim? (Draft Education)

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir dil öğrenmek, dil bilginizi geliştirmek, yeni bir eğitim sistemine aşina olmak ve sizin gibi yurt dışından gelen yüzlerce yabancı öğrenci ile birlikte yeni kültürler tanımak, bu avantajlardan sadece bazıları...

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Dünya'nın Her Yerinden Arkadaş Edinebileceğiniz  Yurt Dışı Üniversiteleri

Yurt dışında üniversite okumak, artık pek çok açıdan daha avantajlı bir seçenektir diyebiliriz. Ülkenin yaşam koşulları, okul ücretlerinin uygun oluşu, yurt dışında okuyor olmanın pek çok olumlu getirisi düşünüldüğü zaman, üniversite eğitimini dünyanın en iyi okullarından birinde bir yurt dışı üniversitesinde alıyor olmak, kariyerini sağlam adımlarla yürümek isteyen çoğu kişi için oldukça ideal bir seçimdir. Peki yurt dışında bulunan ve bir çok yerden arkadaş edinebileceğiniz, keyfinizce sosyalleşebileceğiniz ve bir yandan da harika bir yurt dışı eğitimi alabileceğiniz prestijli yurt dışı kurumları hangileridir?

Avrupa'nın Kalbinde Türkçe Eğitim

Türk öğrencilerin yurt dışında eğitim almak için en çok tercih ettikleri üniversitelerden biri olan Uluslararası Vizyon Üniversitesi.  hem yurt dışında okumak hem de yabancılık çekmek istemeyen Türk öğrenciler için en doğru seçenektir. Gostivar şehrinde Türk nüfusu oldukça yoğunlukta olup Türkçe'nin de yaygın konuşulduğu bir yerdir. Türkçe eğitim veren ve Türkiye’deki ders programlarına uygun hazırlanan eğitim programları sayesinde Vizyon Üniversitesi’nden mezun olan Türk öğrenciler YÖK tanınırlığı konusunda da sıkıntı yaşamamaktadırlar. Eğitim dilinin Türkçe olması, şehirde Türk nüfusunun yoğunlukta olması size kolayca adapte olma avantajı sağlayacaktır.

Sınavsız Bir Okula Hazır Mısınız?

Yurt dışı üniversitelerinin en büyük avantajı sadece lise diplomanız ile kayıt olabiliyor oluşunuzdur. Özellikle Balkan Üniversitesi, gerek kaliteli eğitimi gerekse sınavsız eğitimi ile yurt dışında eğitim denince akla ilk gelen kurumların başında gelmektedir. Yurt dışı eğitiminde dünya markası bir okul olan Balkan Üniversitesi, bünyesinde barındırdığı pek çok avantajı öğrencilerine sunan kaliteli bir kurumdur. Balkan Üniversitesi bir vakıf üniversitesidir. Ayrıca Erasmus ve Mevlana Değişim programları ile tam olarak bir uluslararası üniversite niteliğindedir. Üniversite içerisinde eğitimin yanı sıra daha birçok aktivitenin de olması üniversitenin etkinlikler konusunda da faaliyetlerini ortaya koymaktadır. İstanbul'a yakınlığı oldukça kısa olan Üsküp'te yer alan Uluslararası Balkan Üniversitesi kaliteli bir İngilizce eğitim sunarak uluslararası üniversite ortamını yaşamak isteyenler için tercih edilebilir. Ayrıca Yüksek Öğrenim Kurumu tarafından tanınan ve üniversite lisans programları sayesinde sizlere ekonomik üniversite programı sunmaktadır.

Yurt dışı kurumları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız