DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Dünyanın En İyi Dil Okullarından Biri:  Kaplan International Dil Okulu

Yurtdışında bir dil eğitimi almak pek çok kişinin hayallerinden biridir. Özellikle anadilin İngilizce konuşulduğu ülkelerde İngilizce eğitimi almak her açıdan oldukça sağlıklı bir durumdur. Günümüzde artık yabancı dil bilmenin gerekliliği tartışılmaz bir konudur. Dolayısıyla hem iş hayatında hem de sosyal hayatta yabancı dilin gerekliliği oldukça mühimdir.  Dünyanın en İyi dil okullarından biri olan Kaplan International Dil Okulu, verdiği kusursuz dil eğitimleri sayesinde pek çok kişinin dil eğitimi almak isteyeceği bir kurumdur.

Neden Yurtdışında Dil Eğitimi Almalıyım?

Yurtdışında dil eğitimi almanızı gerektirecek pek çok önemli sebep vardır. Özellikle gittiğiniz ülkenin anadilinde bir dil eğitimi alıyorsanız, dili öğrenme ve geliştirme imkanınız daha fazladır. Ayrıca sosyallik açısından yurtdışı kurumları, çok daha fazla seçeneği bünyesinde barındırır.

Eğitim almaya gidilen ülkeleri görme ve yerinde keşfetme imkanı ise bir diğer önemli sebeplerdendir. Özellikle Avrupa'da alacağınız bir dil eğitimi Schengen vizesi uygulaması dolayısıyla size pek çok ülkeyi gezme ve görme imkanı tanıyacaktır. Bu sebepten dolayı, yurtdışında bir dil eğitimi alıyor olmak sadece iyi bir eğitim almanın yanında, kültürel ve sosyal açıdan pek çok avantajı da sağlamaktadır.

Dünyanın en önemli dil okullarından biri olan Kaplan International Okulu'nun pek çok ülkede şubesi vardır. Tüm şubelerde kusursuz bir dil eğitimi verilmektedir. Amerika'dan Avrupa'ya uzanan bu skalada, en önemli şubeleri sizler için sıraladık.

Kaplan International ABD

Hemen hemen her şeyi bünyesinde barındıran ABD, üniversite eğitimi kadar dil eğitimi konusunda da profesyonel bir eğitim anlayışına sahiptir. Kaplan International'ın ABD'de bulunan dil okulları, modern metodolojiyi benimseyen bir anlayışla dil eğitimi vermektedir. ABD genelinde 18 şubesi bulunan okul,  Berkeley, Boston Fenway, Harvard Square, Chicago, Highline College, Golden West College, Los Angeles Westwood, Whittier College, Miami, New York Empire State, New York SoHo, Philadelphia, Portland, San Diego, San Francisco, Santa Barbara CC, Seattle ve Washington gibi önemli metropol ve kentlerde eğitim imkanı tanır.

Kaplan International Dublin Dil Okulu

Sıcak kültürü, eşsiz dağları, ilginç müzikleri ile İrlanda'da bir dil eğitimi almak her açıdan keyifli bir durumdur. Modern görünümünün altındaki gelenekselci yapısı ile İrlanda, geçmiş ve şimdinin önemli sentezlerini bünyesinde barındıran bir ülkedir. Başkent Dublin'de bulunan Kaplan International Dublin Dil Okulu, şehrin en güzel yerinde konuşlanarak dil eğitimini keyifli bir şekilde sürdürmektedir. Okulun öğrencilerinin %98'i tarafından önerilen bir dil okulu olan Kaplan International Dublin, Avrupa'nın da en önemli dil okullarından biridir.

Yurtdışında harika bir dil eğitimi almak ve daha detaylı bilgi edinmek için İzmir, Ankara ve İstanbul şubelerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız