DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Eğitim Danışmanınız Olarak Neden  Draft Yurtdışı Eğitimi Seçmelisiniz?

Yurt dışında eğitim alan pek çok öğrencinin yurt dışında eğitim danışmanlığı alabileceği sayısız firma mevcuttur. Ancak bu firmaların güvenilirliği ve yeterliliği öğrenciler açısından son derece önemli bir durumdur. Çünkü yurt dışı öğrenim danışmanlığı konusunda yapılabilecek yanlış bir seçim maddi ve manevi zararlara yol açabilir; hem öğrenciyi hem de öğrencinin ailesini üzebilir. Draft Yurtdışı Eğitim ailesi olarak, bu tarz ihtimallere karşın “Neden Draft Eğitim’i tercih edelim?” sorusunun sorulması kadar anlayışla karşıladığımız başka bir durum yoktur diyebiliriz. Sayısız eğitim danışmanlığı kurumu varken, neden Draft Eğitim’i tercih etmelisiniz?

Draft Eğitim’in Bünyesinde Bir Seyahat Acentası Bulunmaktadır

Draft Eğitim, Elmatur Seyahat Acentası, Re-Vize Vize Danışmanlık Hizmetleri gibi firmalarla aynı yelpazede faaliyet gösteren bir girişimdir. Bu sebepten dolayı, yurt dışında eğitim almak için bizi tercih eden öğrenciler aynı zamanda seyahat ve vize acentası aracılığı ile uçak biletleri, transfer, konaklama, vize ve karşılama işlemleri konusunda da aynı profesyonelliğe sahip olacaklardır.

Yurt Dışı Konusunda Deneyimli Kadro Ve Uzman Ekip

Bizler, üniversite yıllarını arkalarında bırakmış ancak akademik hayattan ve okuldan kopmamış son derece deneyimli ve faal kadrosumuz ile öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Bu kadro aynı zamanda Draft Eğitim’in ortaklık kurduğu üniversiteler ile de yakın bir iş birliği ile çalışmaktadır. Dolayısıyla okullar ve fakülteler ile ilgili en önemli bilgilendirmeleri öğrenciler ile de paylaşmaktadır.

Draft Yurtdışı Eğitim’in aynı zamanda Üsküp’te faaliyete geçen bir ofisi de mevcuttur. Bu ofis sayesinde kurumumuz, Makedonya’da okuyan öğrenciler için istedikleri an destek alabilecekleri bir yer halindedir. Aynı zamanda kurumumuz, öğrenci gönderdiği bütün şehirlerde bulunan temsilcilikleri sayesinde öğrencilerinin hemen hemen her türlü mağduriyetinin önüne geçmekte ve onlara sürekli destek olmaktadır.

Dünya’nın Her Noktasına Yayılmış Danışmanlık Ofisleri

Draft Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın merkezi ofisi, başkent Ankara’da bulunmaktadır. Bununla birlikte kurumun Türkiye dahilinde İzmir ve İstanbul, Makedonya’da ise Üsküp ofisi mevcuttur. Polonya, Azerbaycan, Belarus ve Sırbistan’da partner şirketlere ve temsilciliklere sahip olan kurumumuz aktif büyümesine devam eden güvenilir ve sağlam bir danışmanlık şirketidir. Ve danışmanlık hizmetlerini güvenilir ve sürekli tutma gayesini aralıksız gütmektedir.

Yurt dışı eğitimi ve yurt dışı üniversiteleri hakkında deneyimli ve uzman kadromuzdan doğru ve sağlıklı bilgiler edinmek için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın. Eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşerek, ihtiyacınız olan danışmanlık hizmetini en sağlıklı şekilde alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız