DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
En İyi Dil Eğitimini Nerede Alabilirim?

Yurt dışında dil eğitimi almak pek çok açıdan avantajlı bir durumdur. Bugün neredeyse dünyanın ortak dili haline gelmiş olan İngilizce, hem akademik hem de profesyonel kariyerimizin olmazsa olmazlarından biridir. İş hayatında yabancı dil, özellikle de İngilizce, artık bir avantaj değil zorunluluk halindedir. Eğer sizde yurt dışında kaliteli bir dil eğitimi almanın tam sırası diyor ve "en iyi dil eğitimini nerede alabilirim? diye soruyorsanız yazımızı dikkatlice incelemenizde fayda var diyebiliriz.

Dil Eğitimi Denince Akla İlk Gelen Ülkelerden Biri: Kanada

Yurt dışında dil eğitimi konusunda bir dünya markası olan Kanada’da dil eğitimi alabileceğiniz pek çok okul bulunmaktadır. Bunlardan ilki SSLC Dil Okuludur. Açılımı Sprott Shaw Language School olan SSLC; Kanada’da Vancouver, Surrey, Victoria ve Toronto olmak üzere dört farklı kampüste eğitim vererek, dil eğitimi konusunda kendini geliştirerek, pek çok öğrenciye dil eğitimi hizmeti vermeye devam etmektedir. Modern materyalleri ve alanında uzman eğitmenleriyle  SSLC Dil Okulu, Genel İngilizce’den İş İngilizcesine kadar pek çok programda eğitim vermektedir. Ayrıca üniversite hazırlık (pathway) programları da sunarak, öğrencileri üniversiteye hazırlama konusunda da eğitimler vermektedir. SSLC Dil Okulunu özel ve başarılı kılan bir durum söz konusudur. Bu durumun sebebi kişiye göre özel olarak program hazırlıyor olmasıdır. Yani siz İngilizceyi nasıl ve hangi şekilde öğrenebiliyorsanız, size o bağlamda bir program çıkararak, İngilizceyi en doğru ve kaliteli şekilde öğrenmeniz için sizi desteklemektedir. Alanında oldukça başarılı ve özel olan SSLC Dil Okulu, 840 Kanada Doları’ndan başlayan cazip fiyatlarla dil eğitimi vermektedir.

Cazip Seçenekleri İle Galler

Kültürel açıdan da zengin olan Galler, bugün yurt dışında dil eğitimi almak isteyenler için cazip seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır. Hem yerli hem de yabancı gezginlerin doğasına ve sakinliğine aşık olup, hikayelerini her kafe ve pubda dinleyebileceğiniz gibi, dünyanın dört bir tarafından insanlara hiç umulmadık noktalarda rastlayabileceğiniz Galler’de bir yandan İngilizce öğrenirken bir yandan da İngiltere kadar yoğun ve kozmopolit olmamasının avantajlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Sıcak İklimi Ve İnsanı İle İspanya

İspanya'daki dil okullarını tanıtacak olursak, öncelikle en önemli dil okullarından birisi, Barselona'da kurulan Academia Guiu'dur. Ünlü bir matematikçi olan Guiu Casanova tarafından kurulan okul, 125 yıldır gerek üniversite hazırlık dahilinde, gerek de genel açıdan verdiği dil eğitimi ile, ülkedeki en iddialı dil okullarından birisidir. Toplam 40 eğitmenin görev yaptığı kurumda, programlar öğrencilerin ihtiyaçlarına ve bilgi seviyesine göre hazırlanmıştır. Bu sistematik yaklaşım sayesinde, her 10 öğrenciden 9'unun sınavlarda başarılı olduğu rakamlarla teyit edilmiştir.

Yurt dışında kaliteli ve keyifli bir dil eğitimi almak ve kayıt yaptırmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız