DRAFT BLOG

Tüm Almanya İçerikleri
Neden Yurtdışında Eğitim? (Draft Education)

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir dil öğrenmek, dil bilginizi geliştirmek, yeni bir eğitim sistemine aşina olmak ve sizin gibi yurt dışından gelen yüzlerce yabancı öğrenci ile birlikte yeni kültürler tanımak, bu avantajlardan sadece bazıları...

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Fark Yaratan Bir Girişimci Olmak İçin Bu Okullara Göz Atın

Günümüz toplumunda, giderek daha fazla insan kendi işini kurmayı seçiyor. Bunun nedeni, modern dünyanın günlük sorunlara yönelik yenilikçi çözümlere giderek daha fazla bağımlı hale gelmesidir. Herkes çalışmak ve yaşamak için daha hızlı ve daha uygun yollar arıyor. Bu nedenle girişimci olmak ve bir iş kurmak, yeni nesil hırslı çalışanlar için popüler bir kariyer yolu. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak çeşitli okullar var. Bu okullar Avrupa'daki en iyi üniversiteler arasında yer alıyor.

Avrupa'da İşletme Eğitimi
İşletme dereceleri (lisans, yüksek lisans, doktora), gelişmekte olan girişimciler arasında tercih edilen en popüler bölümlerden bazılarıdır, çünkü bir işletmeyi yönetmenin her yönüne geniş bir genel bakış sunarlar. Bir girişimci olmanıza yardımcı olabilecek bir İşletme derecesi ile çok çeşitli aktarılabilir beceri ve bilgiler öğrenebilirsiniz. Avrupa'da işletme eğitimi alarak iş dünyasını, nasıl çalıştığını ve diğer şirketlerle rekabet etmek için ne gerektiğini anlamanıza yardımcı olacak genel konuları uluslararası akademik bir kadro ile öğrenebilirsiniz. 

Almanya'nın En İyi İşletme Okulları
Almanya'nın en iyi işletme okullarında kaliteli bir yurt dışı eğitimi alarak geleceğin fark yaratan girişimcilerinden biri olabilirsiniz. İlk 1000 üniversite arasında yer alan Berlin Humboldt Üniversitesi, yurt dışında kaliteli bir işletme eğitimi alacağınız saygın kurumların başında gelmektedir. 1810 yılında kurulan Berlin Humboldt Üniversitesi, Almanya’nın en köklü üniversitelerinden biridir. Mezunları arasında 29 Nobel Ödülü sahibi bilim insanı bulunmaktadır.

Almanya'da işletme eğitimi alabileceğiniz kaliteli okullardan bir diğeri ise Hamburg Üniversitesi'dir. Hamburg Üniversitesi, Almanya’daki diğer üniversitelere göre nispeten kısa olan geçmişine rağmen büyük başarılara imza atmıştır. Hamburg Üniversitesi, Kuzey Almanya’daki en büyük araştırma ve öğretim kurumudur ve Almanya’daki en popüler üniversitelerden biridir. Hamburg Üniversitesi toplamda 8 fakültede 70 lisans, 100 yüksek lisans derecesinde olmak üzere yaklaşık 170 öğretim dalında eğitim veren bir üniversitedir ve bu okulda toplamda 43.326 öğrenci okumaktadır.

Almanya'da kaliteli bir işletme eğitimi almak ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Bunun  için tek yapmanız gereken aşağıda yer alan iletişim formunu doldurmaktır.


 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız