DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
Fransa'nın En İyi Dil Okulları: Eurocentres Paris

Müzeleri, galerileri ve romantizmi ile akıllarda yer eden Fransa aynı zamanda dünya üzerindeki en romantik ve incelikli dillerden birisi olarak kabul gören, Rimbaud ve Dumas gibi yazarların eserlerini ürettiği Fransızca’nın da ana yurdudur. Ayrıca Fransa, en iyi dil okullarını da bünyesinde barındırır.

Edebiyat, müzik ve sanat aracılığı ile dünyada yer bulmuş ve İngilizce’nin önem kazanmasından önce dünyanın konuştuğu dil olarak akıllarda yer etmiş, popülerliğini hala koruyan bir dil olan Fransızca son dönemlerde ülkenin gösterdiği atılımlar dolayısıyla da tekrar yükselişe geçmiştir. Kültür ve kariyer açısından faydalı hale gelen Fransızca yurtdışında dil eğitimi almak isteyen pek çok öğrencinin ideali haline gelmiştir.

Fransızcanın en iyi öğrenilebileceği yer ise şüphesiz ki Fransa’nın başkenti Paris’tir. Champs-Elysees’nin, Elysee Sarayı’nın ve Eiffel Kulesi’nin bulunduğu Paris, aşıklar şehri olarak ünlenmiştir ve dünyanın en güzel kentlerinden birisidir. Sayısız sanat okuluna, moda devine ve üniversiteye ev sahipliği yapan bu şehir aynı zamanda dünyanın en meşhur kafelerinin de bulunduğu turistik bir cennettir. Paris’te alınacak bir Fransızca eğitimi size sadece bu zor dili en ince ayrıntılarına kadar öğrenme fırsatı sunmayacak aynı zamanda Fransız kültürüne yönelik derin bir perspektif kazanmanızı da sağlayacaktır.

Paris’te bulunan Fransızca Dil Okulları’nın en prestijlisi şüphesiz ki Eurocentres Paris’tir. Uluslararası çaptaki pek çok dilde son derece kaliteli bir eğitim vermesiyle tanınan Eurocentres bünyesindeki bir dil okulu olan Eurocentres Paris, Fransız kültürüyle yetişmiş ve dile A’dan Z’ye hakim olan öğretmenleri ve sahip olduğu global güvenilirlik sayesinde Fransa’da alabileceğiniz en iyi Fransızca eğitimini size sağlayacak bir eğitim kurumudur. 

Paris’in ünlü bölgesi Quartier Latin’in merkezindeki yaya bölgesinde konumlanmış olan Eurocentres Paris’in binası ünlü Notre Dame de Paris katedraline 10 dakikalık bir yürüme mesafesindedir ve Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi ve Sacre Coeur Bazilikası gibi tarihi yerlere kolay bir ulaşım sağlamaktadır. Okulun modernize edilmiş binasında 13 adet aydınlık sınıf mevcuttur ve aynı zamanda tam donanımlı bir öğrenim merkezi öğrencilere hizmet vermektedir. Güneş alan hoş bir teras sayesinde öğrencilerin her türlü dinlenme imkanına eriştiği Eurocentres Paris Dil Okulu’nun öğrencileri ders dışındaki boş zamanlarında Marais ve Montmartre gibi tarihi şehirleri, müzeleri ve yer altı mezarlıklarını görme fırsatına erişirler. Reims, Disneyland, Louvre Müzesi ve Eyfel Kulesi gibi yapılara düzenlenen çeşitli gezilerle birlikte okul sayısız kültürel aktiviteyi de öğrencilerine sunmaktadır.

Eurocentres Paris Dil Okulu’nda eğitim alan öğrenciler aile yanında konaklama seçeneğiyle beraber öğrenci rezidanslarında yeni arkadaşlarıyla eve çıkma seçeneğine de sahiptir. Bununla birlikte okul çevresindeki hosteller de uygun fiyatlı olduğundan dolayı öğrencilere iyi bir konaklama fırsatı sunmaktadırlar.

Fransa’nın en iyi dil okulu olan Eurocentres Paris’e kayıt yaptırmak ve yurtdışı dil okulları hakkında daha detaylı bilgi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek, dil eğitimi konusunda alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız