DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Galler'de Dil Eğitimi Alabileceğiniz Dil Okulları

Galler, hem ekonomik hem de siyasi anlamda dünyanın en gelişmiş ülkeleri sıralamasında en üst sıralarda yer alan Birleşik Krallık'ın Batı yakasında bulunan özerk bir bölge olup; en başta doğal zenginlikleri ile dikkat çeken mütevazi bir ülkedir. Mütevaziliğinin yanında yemyeşil doğası, atmosferi, kendine has biricikliği ile Galler, dil eğitimi alabileceğiniz en iyi okulları da bünyesinde barındırıyor.

 

Yerel dil olan Galceye ek olarak hemen herkesin İngilizce de konuştuğu ülke, yurtdışında İngilizce eğitim almak isteyenler için en cazip merkezlerden biri olarak öne çıkıyor. Kuzeydeki İskoçya kadar soğuk bir iklime sahip olmayışı ve bir çok büyük etkinliğe ev sahipliği yapan büyük şehirlere yakın bir konumda oluşu ile Galler’de İngilizce dil eğitimi almak, keyifli bir tecrübeye dönüşmektedir.

 

Kültürel açıdan da zengin olan Galler, bugün yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için cazip seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır. Hem yerli hem de yabancı gezginlerin doğasına ve sakinliğine aşık olup, hikayelerini her kafe ve pubda dinleyebileceğiniz gibi, dünyanın dört bir tarafından insanlara hiç umulmadık noktalarda rastlayabileceğiniz Galler’de bir yandan İngilizce öğrenirken bir yandan da İngiltere kadar yoğun ve kozmopolit olmamasının avantajlarının tadını çıkarabilirsiniz.

 

Başkenti Cardiff ve büyük şehirlerinden Swansea ekonomik olarak sanayileşmenin ve iş merkezlerinin yüksek olduğu alanlar olsalar da, ülkenin batısı ve kuzeyi doğal parklara ve buna bağlı olarak sakin, yemyeşil, huzur dolu alanlara ev sahipliği yapmaktadır.Gerek eğitim, gerek ise şehir yaşamından uzaklaşma amacı ile kendini Galler'de bulunan birçok insan hem yardımseverlikleri hem de yabancılara karşı bir merak duygusu beslemeleri ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Üniversiteleri ile birçok eğitim listesinde zirvede olan Galler, yerli, yabancı bir çok genç insanın eğitim almak için tercih ettiği bir bölge olarak göze çarpıyor. Eğer Galler’de dil eğitimi almaya karar verdiyseniz, huzurlu, sakin ve sıcak bir deneyim sizi bekliyor diyebiliriz.

 

Galler’de dil eğitimi alabileceğiniz dil okullarından biri; Capital School of English’dir. Cardiff’te bulunan Capital School of English, Ekim 2013’te kurulan, bağımsız ve butik bir anlayışla hizmet veren bir dil okuludur. Avrupa’nın en iyi dil okullarından biri sayılan Capital School of English, yurtdışında dil eğitimi alabileceğiniz en kaliteli dil okullarından biridir.

 

Galler’de kaliteli İngilizce eğitimi alabileceğiniz bir diğer dil okulu ise, Peartree Dil Okulu’dur. 10 yılı aşkın süredir İngilizce alanında seçkin bir dil eğitimi veren  Peartree Dil Okulu, Galler’in bir diğer modern ve kalifiye dil okullarından biridir. Öğrenciye sağladığı nitelikli ve donanımlı eğitiminin yanında pek çok hizmet de sunan okul, bugün İngilizceyi rahatlıkla öğrenebileceğiniz kaliteli dil okullarından bir tanesidir.

 

Eğer siz de Galler’de kaliteli bir dil eğitimi almak istiyorsanız, Draft Yurtdışı Eğitim’in İzmir, Ankara ve İstanbul’da bulunan ofislerini ziyaret ederek deneyimli eğitim danışmanları ile görüşebilirsiniz. Geleceğiniz için oldukça önemli bu adımı atarken yanınızda profesyonel isimler olması yararınıza olacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız