DRAFT BLOG

Tüm Polonya İçerikleri
Acil Durumlarda Destek
Acil Durumlarda Destek

Sağlık ve güvenlik gibi acil durumlar için 7/24 yanınızdayız.

Devamı
Yurtdışında Fizyoretapi Eğitimi

Polonya, Macaristan ve Letonya'nın köklü üniversitelerinde fizyoterapi eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Geleceğin Meslekleri: Akıllı İletişim Sistemleri

Akıllı iletişim sistemleri uzmanlığı, geleceğin meslekleri arasında yer almaktadır. Yapay zeka uygulumaları üzerinde, kullanıcı dostu arayüzler geliştirme ve günümüzün olmazsa olmazı telekomünikasyon sistemlerini “akıllılaştırmak” üzerine yoğunlaşan bir alandır. Son derece çağdaş bir akademik-teknik disiplindir. Akıllı iletişim sistemlerine örnek olarak Telesensation, HyperReality, bilgisayarla görme gibi deneme sistemler örnek gösterilebilir. Tanım 2002 yılında ilk olarak Nobuyoshi Terashima isimli bir yazarın yayınladığı “Intelligent Communication Systems” olarak kullanılmıştır. 

Sınavsız, Kaliteli Avrupa Üniversiteleri

Geleceğin meslekleri açısından da en önemli konu tabii ki eğitim. Eğer çağın gerekliliklerini karşılayabilecek bir tekniker olmak niyetindeyseniz iyi bir üniversite eğitiminden geçmeli ve alanınızda yetkinleşmelisiniz. Türkiye’deki üniversitelerdeki sınav mecburiyeti ve Avrupa’da sınavsız üniversitelerin olması pek çok öğrenciyi yurt dışında eğitim almaya itmektedir. Ayrıca bu yeni nesile adapte olmuş kurumlarda üniversite eğitimi, kalite bakımından dünya standartlarını zorlamaktadır. 

Polonya öğrenci dostu bir ülke olarak eğitim için sıklıkla tercih edilmektedir. Akıllıca planlanmış şehirleri ve düşük yaşam gelirleriyle Polonya’da eğitim, yaşanılası bir deneyim. Ayrıca Polonya’da, mevzubahis bölümü okuyabileceğiniz bir teknik üniversite de bulunuyor. İsterseniz birlikte, bu okulu kısaca tanıyalım.

Wroclaw Teknoloji Üniversitesi

Wroclaw Teknik Üniversitesi (WTÜ) ya da Wroclaw Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (WBTÜ), Polonya’da önde gelen bir eğitim ve bilimsel araştırma merkezidir. Her yıl Avrupa ve dünya üniversiteler sıralamasında konumunu yükseltmektedir. Yüksek seviyedeki eğitim kalitesini, inovasyon hedefleri ve iş dünyasındaki önemli ortaklıklarla genişletmektedir. WBTÜ’de teknik sektörlerde çalışacak kalifiye uzmanlar yetiştirilmektedir.

Okul İkinci Dünya Savaşı’nın sona erdiği 1945 yılından beri eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Üniversite, bünyesinde pek çok farklı fakülte barındırmaktadır. Bunlar, “Elektrik Mühendisliği; Mimarlık; İnşaat Mühendisliği; Kimya; Elektronik; Jeomühendislik, Madencilik ve Jeoloji; Çevre Mühendisliği; Mikrosistem Elektroniği ve Foton Bilimi; Soyut ve Uygulamalı Matematik; Teknoloji ve Bilgisayar Bilimleri; Teknoloji ve Mühendislik; Teknoloji ve Doğa Bilimleri Bilgisayar Bilimi ve Yönetimi; Mekanik ve Güç Mühendisliği; Makine Mühendisliği; Teknolojinin Temel Sorunları; fakülteleridir.

Bize Ulaşın

Geleceğin mesleklerini Avrupa’da en kaliteli üniversitelerde keşfetmek ister misiniz? O zaman Draft Eğitim Danışmanlık’a ulaşın ve uzman eğitim danışmanlarımızla görüşün. Yurt dışı eğitiminiz süresince size eğitim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız online iletişim formunu doldurabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız