DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Geleceğiniz İçin Doğru Bir Adım  Uluslararası Balkan Üniversitesi

Makedonya’nın başkenti Üsküp’te bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi, bu şirin ülkenin dünyaya açılan kapısı haline gelmiş bir eğitim kurumudur. Avrupa ve ABD’deki akademik sisteme göre şekillendirilen okul, dünyanın hemen hemen her kıtasından öğrenci kabul etmekte ve çok kültürlü bir ortamı içerisinde barındırmaktadır. Uluslararası Balkan Üniversitesi, akademik anlamda da son derece başarılı bir eğitim kurumudur ve bunun en büyük sebeplerinden birisi okulun adını sadece Makedonya’da değil tüm dünyada duyurmak istemesidir.

Köklü ve saygın bir yurtdışı eğitimi imkanını son derece avantajlı ve uygun bir şekilde sunan bu okulda alacağınız bir yurtdışı eğitimi sizi her yönden kalifiye bir öğrenci yapacaktır.

Peki bu saygın üniversitede alacağınız bir yurtdışı eğitiminin size ne gibi avantajları olabilir?

İngilizce Eğitim İmkanı İle Dilinizi Geliştirebilirsiniz

Uluslararası Balkan Üniversitesi, global bir akreditasyona göre şekillendiği için ve dünyanın dört bir yanından öğrenci kabul ettiğinden dolayı, eğitimini İngilizce veren bir üniversitedir. Bu sayede öğrencilerin dil eğitimlerine müthiş bir katkıda bulunan Uluslararası Balkan Üniversitesi, uluslararası bir kariyerin gerektirdiği dil yeterliliği için öğrencilerini hazırlamaktadır.

Çokkültürlü bir ortam ile vizyonunuzu genişletebilirsiniz

Birden fazla ülkeden ve kıtadan öğrencinin bünyesinde eğitim gördüğü Uluslararası Balkan Üniversitesi, farklı kültürlerin birbirini tanıma imkanına eriştiği geniş bir öğrenci portfolyosuna sahiptir. Eğer bu portfolyoya siz de dahil olursanız farklı kültürleri tanıma şansına erişerek dünyaya yönelik vizyonunuzu ve bakış açınızı genişletme imkanını bulabilirsiniz. Bu çokkültürlü ortam sayesinde gelecekteki parlak bir kariyerin anahtarı olacak uluslararası bağlantılar edinme şansınız yüksektir.

Sınavsız Eğitim Fırsatı İle Sınav Stresi Olmadan Üniversite Okuyabilirsiniz

Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin öğrencilerine sunduğu en büyük avantajlardan birisi de sınavsız bir eğitim fırsatıdır. Bu fırsat sayesinde ülkedeki korkutucu sınav prosedürlerini kısa sürede atlayarak, stresten uzak ve geleceğe umutla bakar bir şekilde eğitim hayatınıza başlayabilirsiniz. Ders çalışmadan ve sınava girmeden geçireceğiniz bir sene sayesinde üniversiteye başlarken fazlasıyla ihtiyacınız olacak akademik motivasyonu kazanabilir ve rakiplerinizin kolayca üstüne çıkabilirsiniz.

Son Derece Uygun Ücretler İle Yurtdışında Eğitim Alabilirsiniz

Bu saygın kurumu, böylesine cazip kılan bir başka önemli olgu ise bu üniversitenin ekonomik açıdan Avrupa’daki diğer üniversitelere ve ABD’deki eğitim kurumlarına kıyasla çok daha uygun oluşudur. Makedonya’nın maddi açıdan zorlayıcı bir ülke olmadığı gerçeğini de buna eklersek, çok rahat bir öğrencilik hayatı sürebilir ve uluslararası kalitedeki kusursuz bir eğitimi uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. Bu sayede eğitim gördüğünüz ülkeye kısıtlı kalmak yerine bol bol seyahat edebilir ve birikimlerinizi başka aktiviteler için kullanabilirsiniz.

Prestijli ve saygın bir üniversite olan Uluslararası Balkan Üniversitesi hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için Draft Yurtdışı Eğitim’in İzmir, Ankara ve İstanbul şehirlerinde bulunan ofislerini ziyaret edebilir, yurtdışı eğitiminizi en doğru yoldan planlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız