DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Goce Delcev Üniversitesi

Goce Delcev Üniversitesi, 2007 yılında Meclis Kararı ile Makedonya’nın İştip şehrinde kurulan bir devlet üniversitesidir. Goce Delcev Üniversitesi bine yakın öğretim görevlisi ve akademisyen kadrosu, İştip şehri dışında birçok yerde bulunan kampüsleri ile yaklaşık olarak 9 bin öğrenciye eğitim vermektedir. Goce Delcev Üniversitesi Makedonya’da faaliyetlerini sürdüren köklü ve saygın bir devlet üniversitesidir. Goce Delcev Üniversitesi'nin eğitim müfredatı 2009 yılında Yüksek Öğretim Kurumu tarafından kabul görmüştür.

Goce Delcev Üniversitesi ülkemizdeki birçok üniversite ile işbirliği yapmaktadır. Ülkemiz dışında Fransa, Rusya ve birçok ülke ile anlaşması bulunmaktadır. Goce Delcev Üniversitesi bünyesinde Tıp dahil olmak üzere pek çok bölüm barındırmaktadır. Eğitim dönemi ülkemizde olduğu gibi iki dönemden oluşur. Eğitim dili Makedoncadır. İstediğiniz bölüme sınavsız kabul edilmenizin ön koşulu olarak 1 yıllık hazırlık eğitimi şartı bulunmaktadır. Eğitiminiz süresince kampüs içinde bulunan enstitü, kültür merkezi ve spor merkezi gibi sosyal ve kültürel olanaklardan da yararlanabilirsiniz.

Goce Delcev Üniversitesindeki bölümler şu şekildedir: Tıp, Mimarlık ve Tasarım, Jeoloji, Mekanik, Hukuk, Filoloji, Elektrik, Teknoloji, Diş Teknisyenliği ve Protez Uzmanlığı, Optimetri ve Göz Optik, Hemşirelik, Fizyoterapistlik, Tıbbi Laboratuvar Asistanlığı, Müzik, Ekonomi, Yönetim ve Girişimcilik, Eğitim, Bilişim, Gastroloji, İnşaat Mühendisliği, Yeni Materyaller, Ziraat, Doğa, Enformatik, Teknoloji ve Teknik Bilimler, Muhasebe Finans ve Denetim, Eczacılık, Diş Hekimliği, Turizm ve Lojistik, İşletme, Doğal ve Teknik Bilimler.

Üniversite eğitiminizde Goce Delcev Üniversitesini tercih etmek istediğiniz takdirde Draft Eğitim'in uzman kadrosu tüm bilgilendirme ve prosedür süreçlerinde yanınızda olmaktan memnuniyet duyacaktır. Dilerseniz İstanbul, Ankara ve İzmir ofislerimizde bulunan tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.  

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız