DRAFT BLOG

Tüm Ukrayna İçerikleri
Tüm Makedonya İçerikleri
Tüm Polonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Günümüzde En Çok İhtiyaç Duyulan Meslekler Nelerdir?

Gelişen teknoloji, çoğalan bilgi ve toplumların yeniliklere kendini adapte ediş şekilleri, günümüzde bazı ihtiyaçları da ortaya çıkarmıştır. Bugün her ne kadar yüz yıllardır güncelliği koruyan meslekler varlığını sürdürmeye devam etmiş olsa da, buna paralel olarak yeni meslek grupları ortaya çıkmış ve dolayısıyla üniversitelerde, okullarda bu meslek gruplarını yetiştirmek için yeni bölümler açılmıştır. Peki günümüzde en çok ihtiyaç duyulan meslekler nelerdir? Bu mesleklerin eğitimleri hangi yurt dışı üniversitelerinde kaliteli bir şekilde öğrencilerine sunulmaktadır? Yurt dışında sınavsız eğitim almak mümkün müdür? Gelin hep beraber bu soruların cevaplarına birlikte göz atalım.

Hiçbir Zaman Eskimeyecek Bir Meslek: Tıp
Sağlık bilimlerinin bir dalı olan Tıp, insan sağlığını sürdürebilmesi için hastalıkların tedavisini ve önlenmesini sağlayan  teknik ve bilimsel çalışmaların tümüdür. Aynı zamanda hekimlik anlamına gelen Tıp, bir çok farklı dalı da bünyesinde barındırır. Peki yurt dışında nerede Tıp eğitimi alınmalı? Sınavsız üniversite eğitimi sağlayan ve bünyesinde eğitim gören öğrencilere haftalık 20 saatlik bir part-time çalışma imkanı sunan Polonya, yurt dışında Tıp eğitimi alabileceğiniz ülkelerin başında gelmektedir. Okurken çalışmak, yabancı dil ve iletişim becerilerinizin gelişimi açısından da çok iyi bir fırsattır. Bu sayede hem eğitiminizi tamamlayabilir hem de bütçenize ve yabancı dilinize katkıda bulunabilirsiniz.

Günümüzün En Çok İhtiyaç Duyulan Meslek Gruplarından Bir Diğeri: Mühendislik
Yol, köprü, yapı, gemi, makine, uçak, maden, su, elektrik gibi teknik çalışmalardan birini konu edinen meslek grubuna mühendislik denmektedir. Peki yurt dışında hangi kurumlarda hem sınavsız hem de kaliteli bir mühendislik eğitimi verilmektedir? Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi sınavsız mühendislik eğitimi alabileceğiniz saygın bir kurumdur. Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojileri Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Orman Mühendisliği gibi bölümlerde eğitim veren kurum bir tarım teknik üniversitesinden çok daha fazlasıdır.  Kharkov Ulusal Tarım Teknik Üniversitesi'ni tercih ettiğiniz zaman; Kamu Yönetimi, İşletme, Tarım gibi daha bir çok programa kayıt olabilirsiniz. 

Geçmiş Yıllardan Günümüze Gelen Kadim Bir Alan: Hukuk
Toplumu düzenleyen ve devlet yaptırımıyla güçlendirilmiş  kuralların ve yasaların bütünü anlamına gelen hukuk, bugün hala popülerliğini kaybetmemiş ve geçmiş yıllardan günümüze kadar gelmeyi başarmış kadim bir alandır. Avrupa'da  sınavsız Hukuk eğitiminizi Uluslararası Vizyon Üniversitesi'nde alabilirsiniz. Okul sınavsız eğitimin yanında uzaktan eğitim ve lisans tamamlama eğitimi de sunmaktadır. Bu açıdan oldukça komplike bir eğitim modelini öğrencilerine sunan Vizyon Üniversitesi, yurt dışında okuyabileceğiniz kaliteli bir okuldur. Bununla birlikte Kharkov Ulusal İçişleri Bakanlığı Üniversitesi, Ukrayna'da uzaktan Hukuk eğitimi alabileceğiniz bir diğer okuldur. Üniversite 4. akreditasyon seviyesine sahip olup, ülkenin en prestijli okulları arasında gösterilmektedir. 

Yurt dışında üniversite okuma hayallerinizi daha fazla ertelememek ve kayıt yaptırmak için uzman eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Online iletişim formundan ulaşabilir ya da Whatsapp hattımıza mesaj bırakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız