DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Burs Başvuruları
Burs Başvuruları

Okul, devlet veya gideceğiniz ülkeden alabileceğiniz tüm burslar ile ilgili yanınızdayız.

Devamı
Hayallerinizdeki Tıp Eğitimini Son Teknoloji ile Donatılmış Üniversitelerde Alın

Dünyanın en eski ve prestijli mesleklerinden birisi olan Tıp mesleği hemen hemen her öğrenci tarafından arzulanan bir konumda olmuştur. İş imkanlarının sınırının olmadığı bu meslek, sağladığı maddi gelir ve sosyal prestijden dolayı pek çok öğrencinin hayallerini süslemekle beraber aynı zamanda insanlığa hizmet konusunda sunduğu eşsiz fırsattan dolayı da pek çok birey tarafından tercih edilmektedir. Yurt dışında Tıp fakültesi okumak; pek çok yönden avantajlı, saygın ve kalifiye bir eğitim ve kariyerin önemli bir basamağıdır. Hayallerinizdeki Tıp eğitimini son teknoloji ile donatılmış üniversitelerden birinde almak mesleğiniz açısından oldukça kalifiye bir durumdur. Peki bu üniversiteler hangileridir?

Varşova Tıp Üniversitesi İle Uygun Bütçeli Bir Tıp Eğitimi Fırsatı Sizi Bekliyor

Polonya’da Tıp eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği okulların başında Varşova Tıp Üniversitesi yer alır. Köklü ve kaliteli eğitimiyle alanındaki  en iyi üniversiteler arasında gösterilen Varşova Tıp Üniversitesi 1809 yılında kurulmuştur. Üniversite bünyesinde 1400’ün üzerinde akademisyen görev yapmaktadır. 9000 öğrenciye eğitim veren okul 2017 yılı dünya üniversiteler sıralamasında ilk 1000 üniversite arasına girmiştir. Üniversite bünyesinde toplam 141 bölüm ve klinik yer almaktadır. Varşova Tıp Üniversitesi Hastanesi, Polonya’nın en büyük devlet hastanesidir ve uygulamalı Tıp eğitimine oldukça önem göstermektedir. Ayrıca Polonya'nın öğrenci dostu bir ülke olduğunu düşünecek olursak, Avrupa standartlarındaki bir eğitimi uygun bir bütçe ile öğrencilerine sunduğunu da belirtmek gerekir.

Kazan Devlet Tıp Akademisi İle Hayallerinizi Prestijli Bir Şekilde Gerçekleştirin

Uluslararası öğrencileri ağırlamaya oldukça önem veren Kazan Devlet Tıp Akademisi'ne her yıl 57 ülkeden 700’den fazla öğrenci kayıt yaptırmaktadır. Eğitim kalitesi dünya çapında bilinen KDTA’nın 200 yıllık bir eğitim tecrübesi vardır. İngilizce ve Rusça dillerinde eğitim verilen akademide 1 yıl boyunca yoğun Rusça hazırlık eğitimi de verilmektedir. 5 ile 6 yıl arasında değişen eğitim süresinde öğrencilerin olabildiğince pratik eğitim almasını amaçlayan okul, sürekli güncellenen kapsamlı müfredatı ile kendini ispatlamıştır.

Vizyonu Geniş Bir Okul: Azerbaycan Tıp Üniversitesi

Yurt dışında Tıp okumayı düşünüyorsanız, size önereceğimiz bir okul olan Azerbaycan Tıp Üniversitesi, Azerbaycan’da bu alanda eğitim veren kurumların başında gelmektedir. ATÜ bünyesinde eğitim veren 118 profesör, 284 doçent, 513 asistan ve 212 eğitmen ile birlikte  tüm öğrenciler en üst kalitede eğitim alırlar. Üniversite teorik eğitim alanında yüksek standartlara sahip olduğu gibi uygulama açısından da çok seçenekli bir eğitim modeline sahiptir. Öğrencilere okul bünyesinde verilen eğitim dışında, Bakü ve çevresinde yer alan hastane, klinik ve doğumevlerinde  pratik eğitim görme imkânı sağlanmaktadır.

Hayallerinizi gerçeğe döndürmek ve yurt dışında kaliteli bir Tıp eğitimi almak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız