DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Staj Desteği
Staj Desteği

Yurt dışına ister üniversite eğitimi ile isterseniz dil eğitimi ile gidin; tüm staj fırsatlarını sizinle paylaşacağız.

Devamı
Hem Geleceğinize Hem de Cebinize Katkı Sağlayacak  Yurt Dışı Üniversiteleri

Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok merak ettikleri sorularından birisi de  ülkemiz ve yurt dışı arasındaki kur farkının uygun bir üniversite bulma konusunda sorun çıkartıp çıkartmayacağıdır. Ancak şimdiden söyleyelim; yurt dışında bulunan pek çok kurum, oldukça uygun fiyatlarla kaliteli bir eğitim vermektedir. Peki bu kurumlar hangileridir?

Uygun Bütçeli Kurumları İle Polonya Ve Polonya Üniversiteleri

Avrupa’da eğitim ve yaşam giderleri açısından en ekonomik fırsatları sunan Polonya’nın önde gelen şehirlerinde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlayan öğrencilerin, mezuniyetleri sonrasında sahip olacakları diplomalar tüm AB ülkelerinde ve Türkiye dahil olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde geçerli olacaktır.  Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan üniversiteler, dünyanın her yerinden öğrencileriyle uluslararası niteliğe sahip yükseköğretim kurumlarıdır. Varşova denilince akla gelen üniversiteler arasında öncelikli olarak Varşova Üniversitesi, Varşova Tıp Üniversitesi ve Varşova Teknoloji Üniversitesi bulunmaktadır. Dünyadaki üniversiteler sıralamasında ilk 1000’de bulunan üniversiteleri ile Varşova, sunmuş olduğu kaliteli eğitim fırsatlarının yanı sıra uluslararası öğrenci şehri olma niteliğini de taşımaktadır. Varşova’da bulunan bu üniversiteler, hukuktan diş hekimliğine, uluslararası ilişkilerden tıbba kadar 100’ü aşkın alanda lisans ve yüksek lisans eğitimi vermektedir. Çoğu programının eğitim dili İngilizce olan Varşova üniversitelerine kayıt yaptırmak için ise lise diplomanızın olması yeterlidir.

Kaliteli Ve Uygun Bütçeli Üniversiteleri İle Nahçıvan

Devletçe sağlanan geniş çaplı imkanlar sayesinde yurtdışında eğitim alacak öğrencilere uygun fiyatlı bir akademik eğitimi kaliteli bir şekilde veren Nahçıvan Devlet Üniversitesi'nin finansmanı ekonomik açıdan gitgide güçlenen Azerbaycan tarafından sağlanmaktadır ki bu sebepten dolayı Nahçıvan Devlet Üniversitesi, Türkiye'deki bazı tanınmış üniversitelerden dahi daha iyi imkanlara sahiptir. Sunduğu yüksek kaliteli eğitim ile beraber konaklama ve yaşam standartları açısından da gayet uygun olan Nahçıvan Devlet Üniversitesi'nde alışılageldik öğrenci yurtları mevcut değildir. Bunun yerine son derece uygun fiyatlı öğrenci evleri mevcuttur. Bunun verdiği rahatlıkla öğrenciler son derece özgür bir üniversite hayatını ekonomik zorluklar olmadan ilerletme fırsatını bulmaktadırlar. Birçok yurt dışı eğitim kurumunda son derece pahalı ve zahmetli olabilecek bir lisans veya yüksek lisans eğitimi Nahçıvan Devlet Üniversitesi'nde keseye son derece uygun bir şekilde verilmektedir ve bu yüzden Nahçıvan Devlet Üniversitesi, yurt dışı eğitimin doğurduğu ekonomik zorluklardan kendisini kurtarmak isteyen bireylerin ilk tercihleri arasında yer almalıdır.

Yurt dışı eğitimde en uygun ekonomik koşullara sahip okullardan birinde sınav şartsız okuyarak geleceğinizi garanti altına almak isterseniz alanında uzman ve tecrübeli Draft Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız