DRAFT BLOG

Tüm Makedonya İçerikleri
Yurtdışında Mimarlık Eğitimi Almak

Sizlere dünyanın en popüler mesleklerinden biri olan Mimarlık eğitiminden bahsetmeye geldik.

Sınavsız Üniversite Okumak Mümkün mü?

Yurt dışında sınavsız üniversite konusunu yeniden masaya yatırdığımız videomuza hoş geldiniz.

Hem Sınavsız Hem İngilizce Eğitim Seçenekleriyle Balkan Üniversitesi

Yurt dışı üniversiteleri denince akla ilk gelen isimlerden biri şüphesiz ki Balkan Üniversitesi'dir. Kurum, Avrupa standartlarında verdiği eğitim modeli ve deneyimli akademik kadrosu ile tüm dünyada ün salmıştır. Ayrıca okul, hem sınavsız hem de İngilizce eğitim seçenekleri ile ülkemizdeki pek çok öğrencinin ilk tercihleri arasına girmeyi başarmış kaliteli bir okuldur.

Lise Diplomanız İle Başvurabileceğiniz Bir Kurum: Uluslararası Balkan Üniversitesi

Makedonya'nın seçkin üniversitelerine sınavsız giriş imkânıyla girmek isteyen öğrencilerimiz tarafından oldukça yoğun bir ilgi gösterilmektedir. Sınav puanlarının ve lisede alınan eğitim alanı ve ortalamaların önemli olmadığı, sadece lise diplomasının arandığı bu üniversitelerde istediğiniz bölümde okuma fırsatı bulabilirsiniz. Makedonya'nın önde gelen üniversitelerinden biri olan Makedonya Uluslararası Balkan Üniversitesi gerek eğitim kalitesi, gerekse yeni sosyal olanaklarıyla sizi memnun edecek üniversiteler arasında yer almaktadır.

Yurt Dışı Eğitiminde Dünya Markası Bir Okul

Yurt dışı eğitiminde dünya markası bir okul olan Balkan Üniversitesi, bünyesinde barındırdığı pek çok avantajı öğrencilerine sunan kaliteli bir kurumdur. Balkan Üniversitesi bir vakıf üniversitesidir. Ayrıca Erasmus ve Mevlana Değişim programları ile tam olarak bir uluslararası üniversite niteliğindedir. Üniversite içerisinde eğitimin yanı sıra daha birçok aktivitenin de olması üniversitenin etkinlikler konusunda da faaliyetlerini ortaya koymaktadır. İstanbul'a yakınlığı oldukça kısa olan Üsküp'te yer alan Uluslararası Balkan Üniversitesi kaliteli bir İngilizce eğitim sunarak uluslararası üniversite ortamını yaşamak isteyenler için tercih edilebilir. Ayrıca Yüksek Öğrenim Kurumu tarafından tanınan ve üniversite lisans programları sayesinde sizlere ekonomik üniversite programı sunmaktadır.

Yurt dışında okul okumak her açıdan avantajlı bir durumdur. Bu sayede kendi vizyonunuzu geliştirebilir ve dünyanın en iyi eğitim modeli ile mesleğinize adım atmadan önce kendinizi her açıdan geliştirebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki, Avrupa'da herhangi bir kurumda okul okumak size Avrupa'nın da kapılarını açacağı için son derece avantajlı ve prestijli bir durumdur. Siz de yurt dışı üniversiteleri hakkında daha detaylı bilgi almak ya da Avrupa'nın en iyi okulları arasında yer alan Balkan Üniversitesi'ne kayıt olmak için İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir ya da iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız