DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Konaklama Desteği
Konaklama Desteği

Eğitim süreniz boyunca konaklayacağınız yere ve daha sonra dilerseniz farklı konaklama tercihlerinize yardımcı olacağız.

Devamı
Hukuk Alanında Sınavsız İkinci Üniversite Fırsatı

Farklı bir bölümde okudunuz ancak en büyük hayaliniz olan Hukuk eğitimini alamadınız mı? Sınavlar nedeniyle puanınız yetmediği için istediğiniz Hukuk Fakültesi tercihini elde edemediniz mi? Eğer böyle durumlar yaşadıysanız, hiç ama hiç üzülmeyin ve hayal kırıklığına uğramayın! Çünkü, Draft Eğitim sayesinde Hukuk eğitimini sınavsız bir şekilde ikinci bir üniversitede alabilirsiniz! Yurtdışında, global standartlarda yüksek öğrenim sağlayan belli başlı üniversitelerde ikinci bir üniversite eğitimini düşük ücretlerle sınavsız bir şekilde alabilir, hatta ve hatta Makedonya’yı tercih ederseniz Türkçe dilinde Hukuk eğitimine başvurabilirsiniz.

Sınavsız Hukuk Eğitimi

Avrupa’da, özellikle de Makedonya’da bulunan pek çok üniversite, Türkiye’deki eğitim sisteminden dolayı Hukuk bölümü okuyamayan öğrencileri değerlendirmeye almaktadır. Eğer  siz de bu grubun arasında iseniz ve bu bölümü arzusundaysanız; Balkanlar’ın bu şirin ülkesinde kaliteli bir Hukuk eğitimini sınavsız bir şekilde alabilirsiniz. Makedonya’da bulunan üniversiteler aynı zamanda yıllık ücret açısından Avrupa’daki diğer üniversitelere kıyasla çok daha ucuzdur. Draft Eğitim olarak, sınavsız Hukuk eğitimini alabileceğiniz üniversiteleri sizler için bir araya getirdik.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi

Balkanlar’ın incisi Makedonya’da bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi, Makedonya’daki Gostivar şehrinde bulunmaktadır. Türk nüfusun son derece yoğun olduğu Gostivar, Türkçe’nin yaygın konuşulduğu, 80.000 kişilik bir nüfusa sahip bir şehirdir. Bu güzide kentte bulunan Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde toplam 4 fakültede sadece lisans değil aynı zamanda lisans tamamlama, yüksek lisans ve uzaktan eğitim programlarına katılabilirsiniz. Yani yurt dışında ikinci üniversite olarak bu bölümü okuyacaksanız, Uluslararasaı Vizyon Üniversitesi’nde bunu uzaktan eğitim fırsatıyla da yapabilirsiniz! Kurum, Türkçe dilinde eğitim akreditasyonuna sahiptir ve bu akreditasyon bağlamında eğitim veren az sayıdaki üniversiteler arasındadır. Türkiye müfredatına paralel bir şekilde yüksek eğitim müfredatına sahip olan üniversitenin eğitim programları Bologna sürecine ve Türkiye’de eğitim veren ders programlarına uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Yurt dışında sınavsız Hukuk okuyabileceğiniz en iyi kurumlardan biri bu saygın okuldur diyebiliriz.

Fon Üniversitesi

2003 yılından bu yana aktif olan FON Üniversitesi, uluslararası standartları yakalamayı başarmış bir özel üniversitedir. Eğitimde varolan trendleri yakın markaj altına alan bu üniversite, metodoloji ve teknik açısından dünyanın en iyi üniversitelerinin uyguladığı eğitim programlarını kendisine uyarlamaktadır. Makedonya’nın en iyi akademisyenlerini bünyesinde toplayan bu kurum Hukuk alanında iddialı bir eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercihidir.

Siz de Avrupa’da ve yurt dışında sınavsız bir şekilde Hukuk eğitimi almak istiyorsanız İzmir, Ankara ve İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek uzman eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız