DRAFT BLOG

Tüm Blog İçerikleri
Kariyer Danışmanlığı
Kariyer Danışmanlığı

Doğru meslek ve doğru ülke tercihi yapmanız için danışmanlarımız ile buradayız.

Devamı
İhtiyaçlarınıza Göre Hazırlanan Dil Programlarıyla  International House Dil Okulu

İhtiyaçlarınıza göre hazırlanan dil programlarıyla International House Dil Okulu, yurt dışında dil eğitimi alabileceğiniz en iyi kurumların başında gelmektedir. Avrupa'nın pek çok yerinde şubesi olan International House Dil Okulu, öğrencilerine sunduğu prestijli imkanlar ile ün salmıştır. Özellikle İngiltere ve İspanya'da dil eğitimi veren bu saygın kurum, vizyonu geniş bir eğitimi öğrencilerine sunmaktadır.

İngilizce'yi En Doğru Kaynaktan Öğrenin: International House Londra

International House Londra, şehrin merkezinde yer almaktadır. 150 farklı ülkeden 8000’den fazla öğrenciyi ağırlamış olan IH, öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik programlar sunmaktadır. Öğrencilerine her gün düzenledikleri farklı sosyal etkinlikler ile teorik bilgilerini pratiğe dökme şansı sunan IH, tercih edebileceğiniz en başarılı dil okullarından biridir. Dünya başkentlerinden biri olan Londra’nın sundukları da IH Londra’yı tercih etmek için ayrı bir sebeptir. Londra, dünyada en çok uluslararası öğrencinin bulunduğu şehirdir; dostane, hoşgörülü ve yaşam dolu atmosferiyle Londra’da unutulmaz anılar biriktirebilir, ömür boyu süren güzel dostluklara adım atabilirsiniz! IH Londra, her gün birbirinden farklı sosyal etkinlikler düzenleyerek öğrencilerin derslerde öğrendiklerini pekiştirmelerine ve keyifli zaman geçirmelerine olanak tanır. Ayrıca, hafta sonları Londra dışına geziler de düzenlenmektedir.

Londra’nın tam kalbinde bulunan IH Londra, kalifiye ekipmanlarla donatılmış olup alanında en iyi niteliklere sahip saygın eğitmenler ile İngilizce'yi kusursuz bir şekilde öğretmektedir. Okul, saygın öğretmenlerin hizmet verdiği son derece dinamik ve kültürel çeşitlilik arz eden bir atmosfere sahiptir.

İspanyolca İçin En Doğru Adres: International House Barcelona

1972'de kurulmuş olan IH Barcelona, Barselona'nın tam merkezinde bulunmakta olup yıllar boyunca binlerce İspanyol öğrenci ve öğretmene eğitim vermiştir. Nitelikli öğretmenleri, dinamik ve sürükleyici dersleriyle dil hedeflerinize ulaşmanıza etkin bir şekilde yardımcı olacaktır. Ayrıca, IH Barcelona’da eğitim alırken pek çok yeni arkadaş edinip Barselona'nın sunabileceği en iyi deneyimi yaşarken, İspanyolca'nızı ders sonrası sosyal etkinlik programında pekiştirme şansı bulacaksınız. IH Barcelona’da çok çeşitli İspanyolca kurs seçenekleri bulunmaktadır: Yoğun kurslar (bu kursları sanat dersleri, futbol eğitimi, İspanyol kültürü, özel ders, iş İspanyolcası, staj vb. ile birleştirebilirsiniz), resmi sınav hazırlık kursları, 50 yaş üstü kurslar, çevrimiçi kurslar vb. IH Barcelona’da İspanyolcayı hızla ve sağlam adımlarla öğrenebilirsiniz.

Yurt dışında kaliteli dil eğitimleri ile ün salmış diğer dil okulları hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için Draft Yurtdışı Eğitim'in İzmir, Ankara ve İstanbul şubelerini ziyaret ederek alanında kendini geliştirmiş uzman eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
İletişimde Kalalım

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

En çok tercih edilen okullarımız